Victorinox na najväčšom veľtrhu mäso-spracovateľského a proteínovo-alternatívneho priemyslu IFFA 2022

16. 5. 2022
Svetový mäso-spracovateľský a proteínový priemysel sa na obdobie od 14. do 19. mája sústredil v nemeckom Frankfurte: za účelom intenzívneho networkingu, vzhliadnuť inovácie a za účelom rozšírenia spolupráce. Udržateľná produkcia, automatizované procesy, digitalizácia vo všetkých oblastiach spracovania, balenie a predaj boli hlavnými témami, ktoré boli komunikované s odbornou verejnosťou a na tohtoročnom veľtrhu sa zúčastnilo približne 50.000 návštevníkov zo 129 krajín.

Bolo pre nás mimoriadne potešujúce, že sme sa mohli stretnúť na veľtrhu po takmer dvoch rokoch absencie aj s našimi slovenskými zákazníkmi a ukázať im všetky zaujímavé novinky, ktoré nebudú pútavé len pre priemyslových zákazníkov, ale aj pre kuchárov, kuchárskych učňov a celú oblasť HoReCa. Všetky novinky budú už čoskoro komunikované aj na našej stránke. 

 
Späť
16. 5. 2022

Victorinox na najväčšom veľtrhu mäso-spracovateľského a proteínovo-alternatívneho priemyslu IFFA 2022

Na najväčšom odbornom svetovom veľtrhu "Technology for meat and alternative proteins" IFFA 2022 v nemeckom Frankfurte sme sa ako jeden z popredných dodávateľov stretli aj s našimi slovenskými priemyslovými zákazníkmi.

viac »
5. 5. 2022

Victorinox získal hodnotením slovenských spotrebiteľov a komisie expertov ocenenie Superbrands 2022

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov udelila značke Victorinox cenu Slovak Superbrands Award 2022. Siedmy krát sme sa tak zaradili do skupiny elitných značiek, ktoré symbolizujú úspešný rozvoj a zvyšovanie hodnoty.

viac »
4. 3. 2022

V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme podporili Humanitárnu pomoc Ukrajine

Po vojenskom napadnutí Ukrajiny sme sa zapojili do jednej z najväčších materiálnych zbierok na Slovensku, ktorá prebieha pod záštitou iniciatívy Misia - osobnosti kuriérmi a Kultúrnych zariadení Petržalky.

viac »

Prihlásenie do newslettra

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage