Produkty

Absolútna novinka vo svete kávy z dielne Bialetti dokonale kombinuje minimalistický dizajn a jagavosť skla

20. 2. 2018

Kávovar Bialetti Crystal z nehrdzavejúcej ocele na prípravu 4 šálok kávyBolo to v roku 1933, keď Alfonso Bialetti vynašiel Moka Express a z tohto vynálezu sa zrodil príbeh Bialetti. Príbeh značky, ktorá umenie prípravy kávy urobila jednoduchým a prirodzeným a stala sa tak súčasťou každej talianskej domácnosti. Po dobu viac ako 90 rokov Bialetti sprevádza tradičné hodnoty na ceste cez arómy, farby a príchute, ktoré prinášajú domov, spestrujú denné návyky a symbolizujú pohostinnosť. Mimoriadna pozornosť je venovaná dizajnu, starostlivosti o detaily a zjednodušovaniu každého gesta v kuchyni, s dôrazom na kvalitu, vášeň, skúsenosti a spoľahlivosť.

Nemenej dôrazu sa kladie tiež na inovácie a tie sú pre tohto najväčšieho talianskeho producenta kávovarov rovnako kľúčové, ako historická filozofia a piliere značky. Bialetti po dobu niekoľko rokov vyvíjal moka kávovar so samostatnou sklenenou vrchnou časťou. Pri príležitosti veľtrhu Ambiente, najdôležitejšieho medzinárodného veľtrhu zameraného na spotrebiteľské produkty, ktoré udávajú celosvetové trendy stolovania, predstavil svoju dlho očakávanú novinku Crystal.

Elegancia kávového rituálu musí byť viditeľná a okrem minimalistického dizajnu sa tento raz kládol dôraz aj na jagavý efekt skla, vďaka ktorému sa na stôl bude môcť postaviť hodnotný objekt.

Vrchná časť moka kávovaru Crystal je vyrobená z kvalitného borosilikátového skla, ktoré je mimoriadne pevné a odolné voči teplotným zmenám. Ikonické budú pre tento nový produkt štíhle línie a vďaka tomu, že pokrievka ako aj spodná ohrevná časť sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, je vhodný na všetky typy zdrojov ohrevu, vrátane indukcie. Veľkostne bude vhodný na prípravu 4 šálok a do predaja sa dostane v prvom polroku 2018, o čom bude zákazníkov informovať, alebo ho budú môcť nájsť v našej ponuke kávovarov.


späť na Novinky
aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kitchen aid kuchen welten mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
20. 2. 2018

Absolútna novinka vo svete kávy z dielne Bialetti dokonale kombinuje minimalistický dizajn a jagavosť skla

Najväčší svetový výrobca kávovarov Bialetti prichádza na trh s novinkou, ktorá umožňuje nielen prípravu lahodnej a kultovej moka kávy, ale zaujme aj svojím jedinečným dizajnom a unikátnym patentovaným prevedením.

viac »
14. 2. 2018

KitchenAid predstavil na veľtrhu Ambiente pútavé novinky i nové farebné prevedenia populárnych produktov

V roku 2018 sa pozornosť bude venovať novej prémiovej edícii ikonického kuchynského robotu s chrómovými doplnkami, kuchynským doplnkom z nehrdzavejúcej ocele a 13 novým farbám kopírujúcim aktuálne kuchynské trendy.

viac »
17. 1. 2018

Victorinox na veľtrhu reklamných predmetov a marketingových trendov PSI Düsseldorf 2018

Veľtrh PSI je najväčším európskym podujatím zameraným na reklamné a marketingové predmety a ako každý rok mali naši partneri možnosť oboznámiť sa so všetkými dôležitými novinkami a trendmi na rok 2018.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage