Produkty

Absolútna novinka vo svete kávy z dielne Bialetti dokonale kombinuje minimalistický dizajn a jagavosť skla

18. 9. 2019

Kávovar Bialetti Crystal z nehrdzavejúcej ocele na prípravu 4 šálok kávyBolo to v roku 1933, keď Alfonso Bialetti vynašiel Moka Express a z tohto vynálezu sa zrodil príbeh Bialetti. Príbeh značky, ktorá umenie prípravy kávy urobila jednoduchým a prirodzeným a stala sa tak súčasťou každej talianskej domácnosti. Po dobu viac ako 90 rokov Bialetti sprevádza tradičné hodnoty na ceste cez arómy, farby a príchute, ktoré prinášajú domov, spestrujú denné návyky a symbolizujú pohostinnosť. Mimoriadna pozornosť je venovaná dizajnu, starostlivosti o detaily a zjednodušovaniu každého gesta v kuchyni, s dôrazom na kvalitu, vášeň, skúsenosti a spoľahlivosť.

Nemenej dôrazu sa kladie tiež na inovácie a tie sú pre tohto najväčšieho talianskeho producenta kávovarov rovnako kľúčové, ako historická filozofia a piliere značky. Bialetti po dobu niekoľko rokov vyvíjal moka kávovar so samostatnou sklenenou vrchnou časťou. Pri príležitosti veľtrhu Ambiente, najdôležitejšieho medzinárodného veľtrhu zameraného na spotrebiteľské produkty, ktoré udávajú celosvetové trendy stolovania, predstavil svoju dlho očakávanú novinku Crystal ešte začiatkom roku 2018.

Elegancia kávového rituálu musí byť viditeľná a okrem minimalistického dizajnu sa tento raz kládol dôraz aj na jagavý efekt skla, vďaka ktorému sa na stôl bude môcť postaviť hodnotný objekt.

Vrchná časť moka kávovaru Crystal je vyrobená z kvalitného borosilikátového skla, ktoré je mimoriadne pevné a odolné voči teplotným zmenám. Ikonické sú pre tento nový produkt štíhle línie a vďaka tomu, že pokrievka ako aj spodná ohrevná časť sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, je vhodný na všetky typy zdrojov ohrevu, vrátane indukcie. Veľkostne je vhodný na prípravu 4 šálok a viac informácií nájdete priamo na stránke produktu alebo v sekcii moka kávovarov.


späť na Novinky
AdHoc aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
15. 11. 2019

Talianska ikona Bialetti pripravila exkluzívnu limitovanú edíciu pri príležitosti 100. výročia svojho vzniku

Všetko sa začalo pred 100 rokmi v Taliansku, kde svetlo sveta uzreli prvé hliníkové kávovary Bialetti, tzv. koťogá. Taliansky výrobca sa rozhodol pri príležitosti svojho výročia vzdať hold Mekke kávy – Etiópii.

viac »
18. 9. 2019

Absolútna novinka vo svete kávy z dielne Bialetti dokonale kombinuje minimalistický dizajn a jagavosť skla

Najväčší svetový výrobca kávovarov Bialetti prichádza na trh s novinkou, ktorá umožňuje nielen prípravu lahodnej a kultovej moka kávy, ale zaujme aj svojím jedinečným dizajnom a unikátnym patentovaným prevedením.

viac »
29. 4. 2019

Súťaž o návrhy novej limitovanej edície Victorinox Classic 2020 už začala a zapojiť sa môžete každý

Victorinox a dizajnová platforma jovoto sa spojili už po 9. raz, aby svetlo sveta uzrela ďalšia limitovaná edícia Classic 2020. Súťaž oficiálne začala 26. apríla 2019 a súťažného návrhy je možné posielať do 31. mája 2019.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage