Produkty

Absolútna novinka vo svete kávy z dielne Bialetti dokonale kombinuje minimalistický dizajn a jagavosť skla

18. 9. 2019

Kávovar Bialetti Crystal z nehrdzavejúcej ocele na prípravu 4 šálok kávyBolo to v roku 1933, keď Alfonso Bialetti vynašiel Moka Express a z tohto vynálezu sa zrodil príbeh Bialetti. Príbeh značky, ktorá umenie prípravy kávy urobila jednoduchým a prirodzeným a stala sa tak súčasťou každej talianskej domácnosti. Po dobu viac ako 90 rokov Bialetti sprevádza tradičné hodnoty na ceste cez arómy, farby a príchute, ktoré prinášajú domov, spestrujú denné návyky a symbolizujú pohostinnosť. Mimoriadna pozornosť je venovaná dizajnu, starostlivosti o detaily a zjednodušovaniu každého gesta v kuchyni, s dôrazom na kvalitu, vášeň, skúsenosti a spoľahlivosť.

Nemenej dôrazu sa kladie tiež na inovácie a tie sú pre tohto najväčšieho talianskeho producenta kávovarov rovnako kľúčové, ako historická filozofia a piliere značky. Bialetti po dobu niekoľko rokov vyvíjal moka kávovar so samostatnou sklenenou vrchnou časťou. Pri príležitosti veľtrhu Ambiente, najdôležitejšieho medzinárodného veľtrhu zameraného na spotrebiteľské produkty, ktoré udávajú celosvetové trendy stolovania, predstavil svoju dlho očakávanú novinku Crystal ešte začiatkom roku 2018.

Elegancia kávového rituálu musí byť viditeľná a okrem minimalistického dizajnu sa tento raz kládol dôraz aj na jagavý efekt skla, vďaka ktorému sa na stôl bude môcť postaviť hodnotný objekt.

Vrchná časť moka kávovaru Crystal je vyrobená z kvalitného borosilikátového skla, ktoré je mimoriadne pevné a odolné voči teplotným zmenám. Ikonické sú pre tento nový produkt štíhle línie a vďaka tomu, že pokrievka ako aj spodná ohrevná časť sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, je vhodný na všetky typy zdrojov ohrevu, vrátane indukcie. Veľkostne je vhodný na prípravu 4 šálok a viac informácií nájdete priamo na stránke produktu alebo v sekcii moka kávovarov.


späť na Novinky
AdHoc aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
23. 3. 2020

Bialetti podporuje svojou kolekciou Moka Express neziskovú organizáciu Oceana v boji proti znečisteniu oceánov

Najväčší svetový výrobca moka kávovarov Bialetti sa pridáva po boku zodpovedných spoločností a svetových hviezd do boja proti znečisťovaniu oceánov a to používaním produktov Bialetti či využitím použitej kávy môžete i Vy.

viac »
16. 3. 2020

V našej vzorkovni a predajnom centre Vás žiaľ až do odvolania nebudeme môcť z preventívnych dôvodov privítať

Aj keď naše predajné centrum a vzorkovňa nebudú z dôvodu nariadení ústredných orgánov štátnej správy otvorené pre verejnosť, náš zákaznícky servis je štandardne dostupný telefonicky či online.

viac »
17. 2. 2020

Novinky Victorinox z veľtrhu vo Frankfurte predznamenávajú, že nás čaká výnimočný damaškový rok

Na tohtoročnom veľtrhu Ambiente vo Frankfurte si prišli na svoje najmä fanúšikovia nožiarstva. Okrem tradičného vreckového noža v damaškovom prevedení sa prvý krát dočkáme limitovanej edície aj v kategórii kuchynských nožov.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage