Produkty

Absolútna novinka vo svete kávy z dielne Bialetti dokonale kombinuje minimalistický dizajn a jagavosť skla

20. 2. 2018

Kávovar Bialetti Crystal z nehrdzavejúcej ocele na prípravu 4 šálok kávyBolo to v roku 1933, keď Alfonso Bialetti vynašiel Moka Express a z tohto vynálezu sa zrodil príbeh Bialetti. Príbeh značky, ktorá umenie prípravy kávy urobila jednoduchým a prirodzeným a stala sa tak súčasťou každej talianskej domácnosti. Po dobu viac ako 90 rokov Bialetti sprevádza tradičné hodnoty na ceste cez arómy, farby a príchute, ktoré prinášajú domov, spestrujú denné návyky a symbolizujú pohostinnosť. Mimoriadna pozornosť je venovaná dizajnu, starostlivosti o detaily a zjednodušovaniu každého gesta v kuchyni, s dôrazom na kvalitu, vášeň, skúsenosti a spoľahlivosť.

Nemenej dôrazu sa kladie tiež na inovácie a tie sú pre tohto najväčšieho talianskeho producenta kávovarov rovnako kľúčové, ako historická filozofia a piliere značky. Bialetti po dobu niekoľko rokov vyvíjal moka kávovar so samostatnou sklenenou vrchnou časťou. Pri príležitosti veľtrhu Ambiente, najdôležitejšieho medzinárodného veľtrhu zameraného na spotrebiteľské produkty, ktoré udávajú celosvetové trendy stolovania, predstavil svoju dlho očakávanú novinku Crystal.

Elegancia kávového rituálu musí byť viditeľná a okrem minimalistického dizajnu sa tento raz kládol dôraz aj na jagavý efekt skla, vďaka ktorému sa na stôl bude môcť postaviť hodnotný objekt.

Vrchná časť moka kávovaru Crystal je vyrobená z kvalitného borosilikátového skla, ktoré je mimoriadne pevné a odolné voči teplotným zmenám. Ikonické budú pre tento nový produkt štíhle línie a vďaka tomu, že pokrievka ako aj spodná ohrevná časť sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, je vhodný na všetky typy zdrojov ohrevu, vrátane indukcie. Veľkostne bude vhodný na prípravu 4 šálok a do predaja sa dostane v prvom polroku 2018, o čom bude zákazníkov informovať, alebo ho budú môcť nájsť v našej ponuke kávovarov.


späť na Novinky
AdHoc aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
13. 11. 2018

Náš internetový obchod sa po prvý krát zúčastní populárnej akcie "Dni dopravy zdarma"

Od 13. do 15. novembra 2018 budú naši zákazníci môcť v rámci populárnej kampane Dni dopravy zdarma nakúpiť v našom internetovom obchode už od 15 EUR s doručením kuriérom DPD zdarma.

viac »
19. 7. 2018

Vreckový nôž Victorinox Wine Master získal prestížne ocenenie Red Dot Design Award 2018

Kvalitné víno si zaslúži otvárať ho s nástrojom, ktorý bol zhotovený precízne a dokonalo. Victorinox Wine Master v prevedení z orechového alebo olivového dreva je ozajstnou lahôdkou pre každého milovníka vína.

viac »
1. 5. 2018

V novej limitovanej edícii Victorinox Classic 2018 inšpirovali kreatívcov rôzne miesta a kúty sveta

Victorinox spustil 7. ročník súťaže o dizajn limitovanej edície Classic a po prvý krát dostali súťažiaci zadanie: Miesta sveta. Do hlasovania bolo prihlásených celkovo 878 návrhov a verejnosť tak mala z čoho vyberať.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage