Produkty

KitchenAid predstavil na veľtrhu Ambiente pútavé novinky i nové farebné prevedenia populárnych produktov

14. 2. 2018

KitchenAid na veľtrhu Ambiente 2018Značka KitchenAid sa opätovne predstavila na veľtrhu Ambiente, najdôležitejšom medzinárodnom veľtrhu zameranom na spotrebiteľské produkty, ktoré udávajú celosvetové trendy stolovania. Od 9. februára do 13. februára sa tak návštevníci mohli oboznámiť s celou sortimentnou skladbou zameranou na varenie, pečenie, prípravu čerstvých nápojov a kávy.

Hlavná pozornosť bude v roku 2018 venovaná novej prémiovej edícii ikonického kuchynského robotu s chrómovými doplnkami, kuchynským doplnkom z nehrdzavejúcej ocele a 13 novým trendovým farbám, ktorých súčasťou sú aj nové farby inšpirované najnovšími kuchynskými trendmi. Pestrá paleta prídavného príslušenstva ku kuchynským robotom bude rozšírená o dva nové prírastky na prípravu sladkých a slaných lahôdok.

KitchenAid tiež uvádza na európsky trh Vysoko-výkonný mixér, so silným motorom, presným ovládaním a inteligentnou funkciou premenlivej 9-stupňovej rýchlosti. V porovnaní s jeho „veľkým bratom“ z produktovej rady Artisan to bude entry level model s nižšou cenou. Ďalšia veľká časť novej prezentácie bola venovaná príslušenstvu na pečenie a prípravu cukroviniek, ktoré je mimoriadne populárne najmä v posledných rokov. Všetky novinky budeme priebežne predstavovať a zavádzať do sortimentu počas roka, keď budú dostupné.


späť na Novinky
AdHoc aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
13. 11. 2018

Náš internetový obchod sa po prvý krát zúčastní populárnej akcie "Dni dopravy zdarma"

Od 13. do 15. novembra 2018 budú naši zákazníci môcť v rámci populárnej kampane Dni dopravy zdarma nakúpiť v našom internetovom obchode už od 15 EUR s doručením kuriérom DPD zdarma.

viac »
19. 7. 2018

Vreckový nôž Victorinox Wine Master získal prestížne ocenenie Red Dot Design Award 2018

Kvalitné víno si zaslúži otvárať ho s nástrojom, ktorý bol zhotovený precízne a dokonalo. Victorinox Wine Master v prevedení z orechového alebo olivového dreva je ozajstnou lahôdkou pre každého milovníka vína.

viac »
1. 5. 2018

V novej limitovanej edícii Victorinox Classic 2018 inšpirovali kreatívcov rôzne miesta a kúty sveta

Victorinox spustil 7. ročník súťaže o dizajn limitovanej edície Classic a po prvý krát dostali súťažiaci zadanie: Miesta sveta. Do hlasovania bolo prihlásených celkovo 878 návrhov a verejnosť tak mala z čoho vyberať.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage