Produkty

Novinky Victorinox z veľtrhu vo Frankfurte predznamenávajú, že nás čaká výnimočný damaškový rok

17. 2. 2020

Prvé obrázky Victorinox Swiss Modern Santoku Damast limitovanej edícieVictorinox teda rozhodne vie, ako potešiť svojich fanúšikov. Damaškové edície v kategórii vreckových nožov sú každoročne takmer bezprostredne vypredané a tešia sa mimoriadnej popularite aj u nás. Tento rok sa máme na čo tešiť hneď dvojnásobne. Okrem krásneho loveckého noža Hunter Pro s damaškovou čepeľou tu bude ešte skutočná lahôdka – Swiss Modern Santoku kuchársky nôž v damaškovej limitovanej edícii – nôž s neobyčajnými schopnosťami.  

Niektoré čepele proste majú všetko: žiadne kompromisy, žiadne okliešťovanie, iba rešpekt vďaka mimoriadnym schopnostiam. Nehrdzavejúca čepeľ je vyrobená z Damaškovej ocele v pútavom vzore nazývanom «Thor», ktorý je špecifický mimoriadnou silou a jedinečnou ostrosťou. Rukoväť, ktorá je zhotovená z európskeho orechového dreva, dodáva každému kusu nádych jedinečnosti vďaka bohato zrnitému povrchu v tmavohnedej farbe. Tento Swiss Modern Santoku nôž je provou limitovanou damaškovou edíciou z kategórie kuchynských nožov a je obmedzený na 1884 kusov - symbolizujúcim rok založenia Victorinox-u. 

Viac podrobností nájdete na stránke www.vreckovynoz.sk


späť na Novinky
AdHoc aeternum alessi bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos smeg tk troika vacuvin vatiri victorinox weber
20. 4. 2020

V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme materiálne podporili Seniorcentrum Staré Mesto

Aktuálna situácia si vyžaduje poskytnutie pomoci tým, ktorí ju potrebujú. Seniorcentrum Staré Mesto na Podjavorinskej ulici v Bratislave, kde sa objavil prípad nákazy chorobou Covid-19, sme podporili darovaním respirátorov.

viac »
23. 3. 2020

Bialetti podporuje svojou kolekciou Moka Express neziskovú organizáciu Oceana v boji proti znečisteniu oceánov

Najväčší svetový výrobca moka kávovarov Bialetti sa pridáva po boku zodpovedných spoločností a svetových hviezd do boja proti znečisťovaniu oceánov a to používaním produktov Bialetti či využitím použitej kávy môžete i Vy.

viac »
16. 3. 2020

V našej vzorkovni a predajnom centre Vás žiaľ až do odvolania nebudeme môcť z preventívnych dôvodov privítať

Aj keď naše predajné centrum a vzorkovňa nebudú z dôvodu nariadení ústredných orgánov štátnej správy otvorené pre verejnosť, náš zákaznícky servis je štandardne dostupný telefonicky či online.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage