Produkty

Súťaž o návrhy novej limitovanej edície Victorinox Classic 2020 už začala a zapojiť sa môžete každý

29. 4. 2019

Švajčiarsky Armádny Nôž je jedným z ikonických symbolov Švajčiarska. Väčšina ľudí je zvyknutá na jeho klasické červené prevedenie a nezameniteľný symbol s krížom a štítom. Od roku 1884, keď si Karl Elsener otvoril svoju prvú nožiarsku dielňu v meste Ibach-Schwyz, je produkcia situovaná na tomto malebnom mieste. Aj keď je tento originál často krát napodobňovaný, Victorinox je stále celosvetovým lídrom v produkcii vreckových nožov.

V poradí už 9. krát vyhlásil Victorinox cez dizajnovú platformu jovoto súťaž o popopulárnu limitovanú edíciu Classic. Každoročne dostanú dizajnéri, ilustrátori alebo aj nadšení amatéri z celého sveta možnosť prihlásiť svoj návrh, ktorý sa môže ocitnúť vo výrobe! Pri príprave tohtoročnej súťaže chce o vás Victorinox naozaj počuť! Okrem pridania návrhu preto pripojte aj niečo o sebe a svojich návrhoch, najlepšie v anglickom jazyku. 

Bolo to v roku 2012, keď sa Victorinox rozhodol po prvý raz otvoriť proces navrhovania modelov limitovanej edície Classic prostredníctvom návrhárov a Victorinox fanúšikov po celom svete. Nepremeškajte preto šancu vytvoriť vzrušujúci, ikonický a jedinečný dizajn tejto kolekcie. Pozrite si tiež aktuálne nože limitovanej edície Classic 2019 alebo predchádzajúcich limitovaných edícií. Ústrednou témou nadchádzajúcej limitovanej edície 2020 sú Športy Sveta a je venovaná všetkým športom, ich emóciám, vzrušeniu, fascinácii a potešeniu.

Neváhajte preto využiť túto jedinečnú príležitosť spojenia s inovatívnym svetovým publikom či možnosť vyhrať jednu z 53 hotovostných cien v celkovej hodnote 38.000€. Viac informácií nájdete priamo na súťažnej stránke jovoto.


späť na Novinky
AdHoc aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
15. 11. 2019

Talianska ikona Bialetti pripravila exkluzívnu limitovanú edíciu pri príležitosti 100. výročia svojho vzniku

Všetko sa začalo pred 100 rokmi v Taliansku, kde svetlo sveta uzreli prvé hliníkové kávovary Bialetti, tzv. koťogá. Taliansky výrobca sa rozhodol pri príležitosti svojho výročia vzdať hold Mekke kávy – Etiópii.

viac »
18. 9. 2019

Absolútna novinka vo svete kávy z dielne Bialetti dokonale kombinuje minimalistický dizajn a jagavosť skla

Najväčší svetový výrobca kávovarov Bialetti prichádza na trh s novinkou, ktorá umožňuje nielen prípravu lahodnej a kultovej moka kávy, ale zaujme aj svojím jedinečným dizajnom a unikátnym patentovaným prevedením.

viac »
29. 4. 2019

Súťaž o návrhy novej limitovanej edície Victorinox Classic 2020 už začala a zapojiť sa môžete každý

Victorinox a dizajnová platforma jovoto sa spojili už po 9. raz, aby svetlo sveta uzrela ďalšia limitovaná edícia Classic 2020. Súťaž oficiálne začala 26. apríla 2019 a súťažného návrhy je možné posielať do 31. mája 2019.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage