Produkty

Súťaž o návrhy novej limitovanej edície Victorinox Classic 2020 už začala a zapojiť sa môžete každý

29. 4. 2019

Švajčiarsky Armádny Nôž je jedným z ikonických symbolov Švajčiarska. Väčšina ľudí je zvyknutá na jeho klasické červené prevedenie a nezameniteľný symbol s krížom a štítom. Od roku 1884, keď si Karl Elsener otvoril svoju prvú nožiarsku dielňu v meste Ibach-Schwyz, je produkcia situovaná na tomto malebnom mieste. Aj keď je tento originál často krát napodobňovaný, Victorinox je stále celosvetovým lídrom v produkcii vreckových nožov.

V poradí už 9. krát vyhlásil Victorinox cez dizajnovú platformu jovoto súťaž o popopulárnu limitovanú edíciu Classic. Každoročne dostanú dizajnéri, ilustrátori alebo aj nadšení amatéri z celého sveta možnosť prihlásiť svoj návrh, ktorý sa môže ocitnúť vo výrobe! Pri príprave tohtoročnej súťaže chce o vás Victorinox naozaj počuť! Okrem pridania návrhu preto pripojte aj niečo o sebe a svojich návrhoch, najlepšie v anglickom jazyku. 

Bolo to v roku 2012, keď sa Victorinox rozhodol po prvý raz otvoriť proces navrhovania modelov limitovanej edície Classic prostredníctvom návrhárov a Victorinox fanúšikov po celom svete. Nepremeškajte preto šancu vytvoriť vzrušujúci, ikonický a jedinečný dizajn tejto kolekcie. Pozrite si tiež aktuálne nože limitovanej edície Classic 2019 alebo predchádzajúcich limitovaných edícií. Ústrednou témou nadchádzajúcej limitovanej edície 2020 sú Športy Sveta a je venovaná všetkým športom, ich emóciám, vzrušeniu, fascinácii a potešeniu.

Neváhajte preto využiť túto jedinečnú príležitosť spojenia s inovatívnym svetovým publikom či možnosť vyhrať jednu z 53 hotovostných cien v celkovej hodnote 38.000€. Viac informácií nájdete priamo na súťažnej stránke jovoto.


späť na Novinky
AdHoc aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
23. 3. 2020

Bialetti podporuje svojou kolekciou Moka Express neziskovú organizáciu Oceana v boji proti znečisteniu oceánov

Najväčší svetový výrobca moka kávovarov Bialetti sa pridáva po boku zodpovedných spoločností a svetových hviezd do boja proti znečisťovaniu oceánov a to používaním produktov Bialetti či využitím použitej kávy môžete i Vy.

viac »
16. 3. 2020

V našej vzorkovni a predajnom centre Vás žiaľ až do odvolania nebudeme môcť z preventívnych dôvodov privítať

Aj keď naše predajné centrum a vzorkovňa nebudú z dôvodu nariadení ústredných orgánov štátnej správy otvorené pre verejnosť, náš zákaznícky servis je štandardne dostupný telefonicky či online.

viac »
17. 2. 2020

Novinky Victorinox z veľtrhu vo Frankfurte predznamenávajú, že nás čaká výnimočný damaškový rok

Na tohtoročnom veľtrhu Ambiente vo Frankfurte si prišli na svoje najmä fanúšikovia nožiarstva. Okrem tradičného vreckového noža v damaškovom prevedení sa prvý krát dočkáme limitovanej edície aj v kategórii kuchynských nožov.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage