Produkty

Súťaž o dizajnové návrhy novej limitovanej edície Victorinox Classic 2020 už začala a zapojiť sa môžete každý

29. 4. 2019

Švajčiarsky Armádny Nôž je jedným z ikonických symbolov Švajčiarska. Väčšina ľudí je zvyknutá na jeho klasické červené prevedenie a nezameniteľný symbol s krížom a štítom. Od roku 1884, keď si Karl Elsener otvoril svoju prvú nožiarsku dielňu v meste Ibach-Schwyz, je produkcia situovaná na tomto malebnom mieste. Aj keď je tento originál často krát napodobňovaný, Victorinox je stále celosvetovým lídrom v produkcii vreckových nožov.

V poradí už 9. krát vyhlásil Victorinox cez dizajnovú platformu jovoto súťaž o popopulárnu limitovanú edíciu Classic. Každoročne dostanú dizajnéri, ilustrátori alebo aj nadšení amatéri z celého sveta možnosť prihlásiť svoj návrh, ktorý sa môže ocitnúť vo výrobe! Pri príprave tohtoročnej súťaže chce o vás Victorinox naozaj počuť! Okrem pridania návrhu preto pripojte aj niečo o sebe a svojich návrhoch, najlepšie v anglickom jazyku. 

Bolo to v roku 2012, keď sa Victorinox rozhodol po prvý raz otvoriť proces navrhovania modelov limitovanej edície Classic prostredníctvom návrhárov a Victorinox fanúšikov po celom svete. Nepremeškajte preto šancu vytvoriť vzrušujúci, ikonický a jedinečný dizajn tejto kolekcie. Pozrite si tiež aktuálne nože limitovanej edície Classic 2019 alebo predchádzajúcich limitovaných edícií. Ústrednou témou nadchádzajúcej limitovanej edície 2020 sú Športy Sveta a je venovaná všetkým športom, ich emóciám, vzrušeniu, fascinácii a potešeniu.

Neváhajte preto využiť túto jedinečnú príležitosť spojenia s inovatívnym svetovým publikom či možnosť vyhrať jednu z 53 hotovostných cien v celkovej hodnote 38.000€. Viac informácií nájdete priamo na súťažnej stránke jovoto.


späť na Novinky
AdHoc aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
29. 4. 2019

Súťaž o dizajnové návrhy novej limitovanej edície Victorinox Classic 2020 už začala a zapojiť sa môžete každý

Victorinox a dizajnová platforma jovoto sa spojili už po 9. raz, aby svetlo sveta uzrela ďalšia limitovaná edícia Classic 2020. Súťaž oficiálne začala 26. apríla 2019 a súťažného návrhy je možné posielať do 31. mája 2019.

viac »
15. 4. 2019

Vreckový nôž Victorinox Wine Master – švajčiarsky ambasádor dychberúceho dizajnu

Múzeum najprestížnejšieho dizajnového ocenenia Red Dot Design v Singapure zahrnulo vreckový nôž Victorinox Wine Master do špeciálnej výstavy nazvanej „Ľudská povaha", ako aj do svojej permanentnej kolekcie.

viac »
13. 3. 2019

Tradičný moka kávovar, ktorý pripraví neodolateľné espresso s krémou - to je novinka Bialetti Brikka R

Pokiaľ si chcete vychutnať nezameniteľnú kávu z moka kávovaru alebo takzvaného koťoga a máte radi neodolateľnú krému na vrchu, je pre Vás novinka z dielne Bialetti tým ideálnym riešením.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage