Produkty

Tradičný moka kávovar, ktorý pripraví neodolateľné espresso s krémou - to je novinka Bialetti Brikka R

13. 3. 2019

Moka kávovar Bialetti Brikka R na prípravu lahodného krémového espressaV roku 1933 predstavil Alfonso Bialetti svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete, užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.

Veľa milovníkov kávy tiež vyžadovalo, aby im moka kávovar dokázal vytvoriť penu alebo takzvanú „krému“, ktorá je charakteristická pre automatické kávovary využívajúce vysoký tlak. Presne pre nich ponúkal Bialetti od roku 1998 model Brikka, ktorý bol teraz nahradený absolútnou novinkou, ešte výkonnejším moka kávovarom Brikka „R“.

Brikka „R“ je podobne ako jeho predchodca jediný moka kávovar, ktorý dokáže vyčarovať pravé krémové espresso a teraz navyše vďaka modernejšiemu inovatívnemu patentovanému ventilu, ktorý pracuje pod omnoho väčším tlakom, umožní vytvoriť až 3 mm vysokú krémovú penu. Okrem toho sa espresso pýši aj výraznejšou chuťou a arómou. Ďalšou prednosťou tohto kávovaru je, že vie vďaka spôsobu a podmienkam prípravy urobiť kávu takmer o polovicu rýchlejšie ako klasické hliníkové kávovary.

Krásny, elegantný dizajn moka kávovaru Bialetti Brikka poteší oko každého vášnivého kávičkára. Zachováva si klasický osem-uholníkový tvar, nádobka na vodu čiernej farby má jemne zaoblené hrany. Ergonomická rukoväť vyrobená z nylonu zaisťuje pohodlnú manipuláciu. Vrchné viečko má otvor, vďaka ktorému môžete pozorovať prípravu krémy. Bialetti Brikka „R“ je kávovar, ktorý Vám pripraví kávu rovnako ako v pravej talianskej kaviarni! A to všetko vo veľkosti na prípravu 2 porcií kávy (1 dl vody) alebo vo verzii na prípravu 4 porcií kávy (2 dl vody). späť na Novinky
AdHoc aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
29. 4. 2019

Súťaž o dizajnové návrhy novej limitovanej edície Victorinox Classic 2020 už začala a zapojiť sa môžete každý

Victorinox a dizajnová platforma jovoto sa spojili už po 9. raz, aby svetlo sveta uzrela ďalšia limitovaná edícia Classic 2020. Súťaž oficiálne začala 26. apríla 2019 a súťažného návrhy je možné posielať do 31. mája 2019.

viac »
15. 4. 2019

Vreckový nôž Victorinox Wine Master – švajčiarsky ambasádor dychberúceho dizajnu

Múzeum najprestížnejšieho dizajnového ocenenia Red Dot Design v Singapure zahrnulo vreckový nôž Victorinox Wine Master do špeciálnej výstavy nazvanej „Ľudská povaha", ako aj do svojej permanentnej kolekcie.

viac »
13. 3. 2019

Tradičný moka kávovar, ktorý pripraví neodolateľné espresso s krémou - to je novinka Bialetti Brikka R

Pokiaľ si chcete vychutnať nezameniteľnú kávu z moka kávovaru alebo takzvaného koťoga a máte radi neodolateľnú krému na vrchu, je pre Vás novinka z dielne Bialetti tým ideálnym riešením.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage