Produkty

Tradičný moka kávovar, ktorý pripraví neodolateľné espresso s krémou - to je novinka Bialetti Brikka R

13. 3. 2019

Moka kávovar Bialetti Brikka R na prípravu lahodného krémového espressaV roku 1933 predstavil Alfonso Bialetti svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete, užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.

Veľa milovníkov kávy tiež vyžadovalo, aby im moka kávovar dokázal vytvoriť penu alebo takzvanú „krému“, ktorá je charakteristická pre automatické kávovary využívajúce vysoký tlak. Presne pre nich ponúkal Bialetti od roku 1998 model Brikka, ktorý bol teraz nahradený absolútnou novinkou, ešte výkonnejším moka kávovarom Brikka „R“.

Brikka „R“ je podobne ako jeho predchodca jediný moka kávovar, ktorý dokáže vyčarovať pravé krémové espresso a teraz navyše vďaka modernejšiemu inovatívnemu patentovanému ventilu, ktorý pracuje pod omnoho väčším tlakom, umožní vytvoriť až 3 mm vysokú krémovú penu. Okrem toho sa espresso pýši aj výraznejšou chuťou a arómou. Ďalšou prednosťou tohto kávovaru je, že vie vďaka spôsobu a podmienkam prípravy urobiť kávu takmer o polovicu rýchlejšie ako klasické hliníkové kávovary.

Krásny, elegantný dizajn moka kávovaru Bialetti Brikka poteší oko každého vášnivého kávičkára. Zachováva si klasický osem-uholníkový tvar, nádobka na vodu čiernej farby má jemne zaoblené hrany. Ergonomická rukoväť vyrobená z nylonu zaisťuje pohodlnú manipuláciu. Vrchné viečko má otvor, vďaka ktorému môžete pozorovať prípravu krémy. Bialetti Brikka „R“ je kávovar, ktorý Vám pripraví kávu rovnako ako v pravej talianskej kaviarni! A to všetko vo veľkosti na prípravu 2 porcií kávy (1 dl vody) alebo vo verzii na prípravu 4 porcií kávy (2 dl vody). späť na Novinky
AdHoc aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
15. 11. 2019

Talianska ikona Bialetti pripravila exkluzívnu limitovanú edíciu pri príležitosti 100. výročia svojho vzniku

Všetko sa začalo pred 100 rokmi v Taliansku, kde svetlo sveta uzreli prvé hliníkové kávovary Bialetti, tzv. koťogá. Taliansky výrobca sa rozhodol pri príležitosti svojho výročia vzdať hold Mekke kávy – Etiópii.

viac »
18. 9. 2019

Absolútna novinka vo svete kávy z dielne Bialetti dokonale kombinuje minimalistický dizajn a jagavosť skla

Najväčší svetový výrobca kávovarov Bialetti prichádza na trh s novinkou, ktorá umožňuje nielen prípravu lahodnej a kultovej moka kávy, ale zaujme aj svojím jedinečným dizajnom a unikátnym patentovaným prevedením.

viac »
29. 4. 2019

Súťaž o návrhy novej limitovanej edície Victorinox Classic 2020 už začala a zapojiť sa môžete každý

Victorinox a dizajnová platforma jovoto sa spojili už po 9. raz, aby svetlo sveta uzrela ďalšia limitovaná edícia Classic 2020. Súťaž oficiálne začala 26. apríla 2019 a súťažného návrhy je možné posielať do 31. mája 2019.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage