Produkty

Tradičný moka kávovar, ktorý pripraví neodolateľné espresso s krémou - to je novinka Bialetti Brikka R

13. 3. 2019

Moka kávovar Bialetti Brikka R na prípravu lahodného krémového espressaV roku 1933 predstavil Alfonso Bialetti svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete, užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.

Veľa milovníkov kávy tiež vyžadovalo, aby im moka kávovar dokázal vytvoriť penu alebo takzvanú „krému“, ktorá je charakteristická pre automatické kávovary využívajúce vysoký tlak. Presne pre nich ponúkal Bialetti od roku 1998 model Brikka, ktorý bol teraz nahradený absolútnou novinkou, ešte výkonnejším moka kávovarom Brikka „R“.

Brikka „R“ je podobne ako jeho predchodca jediný moka kávovar, ktorý dokáže vyčarovať pravé krémové espresso a teraz navyše vďaka modernejšiemu inovatívnemu patentovanému ventilu, ktorý pracuje pod omnoho väčším tlakom, umožní vytvoriť až 3 mm vysokú krémovú penu. Okrem toho sa espresso pýši aj výraznejšou chuťou a arómou. Ďalšou prednosťou tohto kávovaru je, že vie vďaka spôsobu a podmienkam prípravy urobiť kávu takmer o polovicu rýchlejšie ako klasické hliníkové kávovary.

Krásny, elegantný dizajn moka kávovaru Bialetti Brikka poteší oko každého vášnivého kávičkára. Zachováva si klasický osem-uholníkový tvar, nádobka na vodu čiernej farby má jemne zaoblené hrany. Ergonomická rukoväť vyrobená z nylonu zaisťuje pohodlnú manipuláciu. Vrchné viečko má otvor, vďaka ktorému môžete pozorovať prípravu krémy. Bialetti Brikka „R“ je kávovar, ktorý Vám pripraví kávu rovnako ako v pravej talianskej kaviarni! A to všetko vo veľkosti na prípravu 2 porcií kávy (1 dl vody) alebo vo verzii na prípravu 4 porcií kávy (2 dl vody). späť na Novinky
AdHoc aeternum alessi bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos smeg tk troika vacuvin vatiri victorinox weber
20. 4. 2020

V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme materiálne podporili Seniorcentrum Staré Mesto

Aktuálna situácia si vyžaduje poskytnutie pomoci tým, ktorí ju potrebujú. Seniorcentrum Staré Mesto na Podjavorinskej ulici v Bratislave, kde sa objavil prípad nákazy chorobou Covid-19, sme podporili darovaním respirátorov.

viac »
23. 3. 2020

Bialetti podporuje svojou kolekciou Moka Express neziskovú organizáciu Oceana v boji proti znečisteniu oceánov

Najväčší svetový výrobca moka kávovarov Bialetti sa pridáva po boku zodpovedných spoločností a svetových hviezd do boja proti znečisťovaniu oceánov a to používaním produktov Bialetti či využitím použitej kávy môžete i Vy.

viac »
16. 3. 2020

V našej vzorkovni a predajnom centre Vás žiaľ až do odvolania nebudeme môcť z preventívnych dôvodov privítať

Aj keď naše predajné centrum a vzorkovňa nebudú z dôvodu nariadení ústredných orgánov štátnej správy otvorené pre verejnosť, náš zákaznícky servis je štandardne dostupný telefonicky či online.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage