Produkty

V našej vzorkovni a predajnom centre Vás žiaľ až do odvolania nebudeme môcť z preventívnych dôvodov privítať

16. 3. 2020

Všetci teraz čelíme náročným časom. Pandémia koronavírusom SARS CoV 2 denne ovplyvňuje životy miliónov ľudí po celom svete. 

Plne podporujeme nariadenia ústredných orgánov štátnej správy v súvislosti s maloobchodnými prevádzkami, ktoré sú určené na obmedzenie rozšírenia vírusu. Z tohto dôvodu nebude naša vzorkovňa a predajné centrum až do odvolania otvorená pre verejnosť.

Náš zákaznícky servis bude samozrejme dostupný online a rovnako sme tiež dostupní na mobilných telefónnych číslach a striedavo aj na pevnej linke, nakoľko náš sklad bude štandardne v prevádzke, aby sme vedeli realizovať zasielanie objednávok pre veľkoobchodných i maloobchodných odberateľov.

Kuriérska služba DPD i Slovenská pošta, ktoré využívame na doručovanie zásielok, nás ubezpečili, že by nemalo dochádzať k predlžovaniu lehôt ich doručovania.

V týchto náročných časoch je zdravie a bezpečnosť Vašich i našich rodín našou najväčšou prioritou. Veľmi si vážime podporu našej ROSLERovskej komunity a už teraz sa tešíme, keď vás budeme opätovne môcť privítať v našich priestoroch. 

Pokiaľ chcete ostať s nami v kontakte, všetky dôležité informácie budú samozrejme naďalej prezentované na stránke a na sociálnych sieťach.

Želáme vám veľa zdravia a do skorého videnia!

 

Váš ROSLER tím


späť na Novinky
AdHoc aeternum alessi bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot pomme silampos smeg tk troika vacuvin victorinox weber
20. 4. 2020

V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme materiálne podporili Seniorcentrum Staré Mesto

Aktuálna situácia si vyžaduje poskytnutie pomoci tým, ktorí ju potrebujú. Seniorcentrum Staré Mesto na Podjavorinskej ulici v Bratislave, kde sa objavil prípad nákazy chorobou Covid-19, sme podporili darovaním respirátorov.

viac »
23. 3. 2020

Bialetti podporuje svojou kolekciou Moka Express neziskovú organizáciu Oceana v boji proti znečisteniu oceánov

Najväčší svetový výrobca moka kávovarov Bialetti sa pridáva po boku zodpovedných spoločností a svetových hviezd do boja proti znečisťovaniu oceánov a to používaním produktov Bialetti či využitím použitej kávy môžete i Vy.

viac »
16. 3. 2020

V našej vzorkovni a predajnom centre Vás žiaľ až do odvolania nebudeme môcť z preventívnych dôvodov privítať

Aj keď naše predajné centrum a vzorkovňa nebudú z dôvodu nariadení ústredných orgánov štátnej správy otvorené pre verejnosť, náš zákaznícky servis je štandardne dostupný telefonicky či online.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage