Produkty

Victorinox na veľtrhu reklamných predmetov a marketingových trendov PSI Düsseldorf 2018

17. 1. 2018

Veľtrh PSI je najväčším európskym podujatím zameraným na reklamné a marketingové predmety a zároveň základným stretnutím obchodníkov reklamného priemyslu, kde výrobcovia prezentujú svoje nové produkty a nové trendy.

Na tohtoročnom 56. ročníku veľtrhu, ktorý sa konal od 9. januára do 11. januára 2018, sa zúčastnilo 17.342 účastníkov. Stánok Victorinox s potešením privítal 577 návštevníkov, z ktorých 8 bolo zo Slovenskej republiky a zaznamenali sme tak jednu z najvyšších účastí a záujmu o produkty z krajín V4.

Victorinox PSI Dusseldorf 2018

Ako každý rok mala spoločnosť Victorinox prítomných i svojich regionálnych výhradných distribútorov, vďaka čomu sme mohli novinky, dôležité poznatky a odporúčania priamo sprostredkovať našim slovenským partnerom. Rovnako bol tiež po prvý krát predstavený aktuálny katalóg Victorinox marketingových a reklamných produktov 2018, ktorý je, ako už býva u výrobcu tradíciou, v platnosti na dva roky.

Okrem tradičných reklamných predmetov boli predstavené i minuloročné novinky, ktoré uzreli svetlo sveta koncom roka a trh ani odborná verejnosť ešte nemali toľko priestoru sa s nimi zoznámiť. Najväčšiu pozornosť pútal vreckový nôž WineMaster, ďalej netradičný kontrastný Spartan PS s čiernymi polyspektrálne-upravenými nástrojmi a tiež nová kolekcia nožov s USB kľúčmi. 

Samostatnou kapitolou bol nový spôsob brandovania nožov a vďaka 3D-haptickej tlači, kde dôležité reliéfne prvky vyčnievajú nad rovnú plochu črienky vreckových nožov, tak získavame možnosť vnímať logo aj senzoricky pomocou dotyku a brandovanie sa stáva omnoho komplexnejším.


späť na Novinky
AdHoc aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
13. 11. 2018

Náš internetový obchod sa po prvý krát zúčastní populárnej akcie "Dni dopravy zdarma"

Od 13. do 15. novembra 2018 budú naši zákazníci môcť v rámci populárnej kampane Dni dopravy zdarma nakúpiť v našom internetovom obchode už od 15 EUR s doručením kuriérom DPD zdarma.

viac »
19. 7. 2018

Vreckový nôž Victorinox Wine Master získal prestížne ocenenie Red Dot Design Award 2018

Kvalitné víno si zaslúži otvárať ho s nástrojom, ktorý bol zhotovený precízne a dokonalo. Victorinox Wine Master v prevedení z orechového alebo olivového dreva je ozajstnou lahôdkou pre každého milovníka vína.

viac »
1. 5. 2018

V novej limitovanej edícii Victorinox Classic 2018 inšpirovali kreatívcov rôzne miesta a kúty sveta

Victorinox spustil 7. ročník súťaže o dizajn limitovanej edície Classic a po prvý krát dostali súťažiaci zadanie: Miesta sveta. Do hlasovania bolo prihlásených celkovo 878 návrhov a verejnosť tak mala z čoho vyberať.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage