Produkty

Victorinox na veľtrhu reklamných predmetov a marketingových trendov PSI Düsseldorf 2018

17. 1. 2018

Veľtrh PSI je najväčším európskym podujatím zameraným na reklamné a marketingové predmety a zároveň základným stretnutím obchodníkov reklamného priemyslu, kde výrobcovia prezentujú svoje nové produkty a nové trendy.

Na tohtoročnom 56. ročníku veľtrhu, ktorý sa konal od 9. januára do 11. januára 2018, sa zúčastnilo 17.342 účastníkov. Stánok Victorinox s potešením privítal 577 návštevníkov, z ktorých 8 bolo zo Slovenskej republiky a zaznamenali sme tak jednu z najvyšších účastí a záujmu o produkty z krajín V4.

Victorinox PSI Dusseldorf 2018

Ako každý rok mala spoločnosť Victorinox prítomných i svojich regionálnych výhradných distribútorov, vďaka čomu sme mohli novinky, dôležité poznatky a odporúčania priamo sprostredkovať našim slovenským partnerom. Rovnako bol tiež po prvý krát predstavený aktuálny katalóg Victorinox marketingových a reklamných produktov 2018, ktorý je, ako už býva u výrobcu tradíciou, v platnosti na dva roky.

Okrem tradičných reklamných predmetov boli predstavené i minuloročné novinky, ktoré uzreli svetlo sveta koncom roka a trh ani odborná verejnosť ešte nemali toľko priestoru sa s nimi zoznámiť. Najväčšiu pozornosť pútal vreckový nôž WineMaster, ďalej netradičný kontrastný Spartan PS s čiernymi polyspektrálne-upravenými nástrojmi a tiež nová kolekcia nožov s USB kľúčmi. 

Samostatnou kapitolou bol nový spôsob brandovania nožov a vďaka 3D-haptickej tlači, kde dôležité reliéfne prvky vyčnievajú nad rovnú plochu črienky vreckových nožov, tak získavame možnosť vnímať logo aj senzoricky pomocou dotyku a brandovanie sa stáva omnoho komplexnejším.


späť na Novinky
aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kitchen aid kuchen welten mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
20. 2. 2018

Absolútna novinka vo svete kávy z dielne Bialetti dokonale kombinuje minimalistický dizajn a jagavosť skla

Najväčší svetový výrobca kávovarov Bialetti prichádza na trh s novinkou, ktorá umožňuje nielen prípravu lahodnej a kultovej moka kávy, ale zaujme aj svojím jedinečným dizajnom a unikátnym patentovaným prevedením.

viac »
14. 2. 2018

KitchenAid predstavil na veľtrhu Ambiente pútavé novinky i nové farebné prevedenia populárnych produktov

V roku 2018 sa pozornosť bude venovať novej prémiovej edícii ikonického kuchynského robotu s chrómovými doplnkami, kuchynským doplnkom z nehrdzavejúcej ocele a 13 novým farbám kopírujúcim aktuálne kuchynské trendy.

viac »
17. 1. 2018

Victorinox na veľtrhu reklamných predmetov a marketingových trendov PSI Düsseldorf 2018

Veľtrh PSI je najväčším európskym podujatím zameraným na reklamné a marketingové predmety a ako každý rok mali naši partneri možnosť oboznámiť sa so všetkými dôležitými novinkami a trendmi na rok 2018.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage