Produkty

Victorinox na veľtrhu reklamných predmetov a marketingových trendov PSI Düsseldorf 2018

17. 1. 2018

Veľtrh PSI je najväčším európskym podujatím zameraným na reklamné a marketingové predmety a zároveň základným stretnutím obchodníkov reklamného priemyslu, kde výrobcovia prezentujú svoje nové produkty a nové trendy.

Na tohtoročnom 56. ročníku veľtrhu, ktorý sa konal od 9. januára do 11. januára 2018, sa zúčastnilo 17.342 účastníkov. Stánok Victorinox s potešením privítal 577 návštevníkov, z ktorých 8 bolo zo Slovenskej republiky a zaznamenali sme tak jednu z najvyšších účastí a záujmu o produkty z krajín V4.

Victorinox PSI Dusseldorf 2018

Ako každý rok mala spoločnosť Victorinox prítomných i svojich regionálnych výhradných distribútorov, vďaka čomu sme mohli novinky, dôležité poznatky a odporúčania priamo sprostredkovať našim slovenským partnerom. Rovnako bol tiež po prvý krát predstavený aktuálny katalóg Victorinox marketingových a reklamných produktov 2018, ktorý je, ako už býva u výrobcu tradíciou, v platnosti na dva roky.

Okrem tradičných reklamných predmetov boli predstavené i minuloročné novinky, ktoré uzreli svetlo sveta koncom roka a trh ani odborná verejnosť ešte nemali toľko priestoru sa s nimi zoznámiť. Najväčšiu pozornosť pútal vreckový nôž WineMaster, ďalej netradičný kontrastný Spartan PS s čiernymi polyspektrálne-upravenými nástrojmi a tiež nová kolekcia nožov s USB kľúčmi. 

Samostatnou kapitolou bol nový spôsob brandovania nožov a vďaka 3D-haptickej tlači, kde dôležité reliéfne prvky vyčnievajú nad rovnú plochu črienky vreckových nožov, tak získavame možnosť vnímať logo aj senzoricky pomocou dotyku a brandovanie sa stáva omnoho komplexnejším.


späť na Novinky
aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kitchen aid kuchen welten mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
1. 5. 2018

V novej limitovanej edícii Victorinox Classic 2018 inšpirovali kreatívcov rôzne miesta a kúty sveta

Victorinox spustil 7. ročník súťaže o dizajn limitovanej edície Classic a po prvý krát dostali súťažiaci zadanie: Miesta sveta. Do hlasovania bolo prihlásených celkovo 878 návrhov a verejnosť tak mala z čoho vyberať.

viac »
30. 3. 2018

Nové nárezové dosky Victorinox Epicurean - najlepší priateľ Vašich kuchynských nožov

Aký by mal byť najlepší priateľ kuchynského noža? Predsa nárezová doska, ktorá je odolná voči rezaniu, neotupí čepeľ noža a je vhodná do umývačky riadu. Pre nárezové dosky Victorinox Epicurean to nie je žiaden problém.

viac »
20. 2. 2018

Absolútna novinka vo svete kávy z dielne Bialetti dokonale kombinuje minimalistický dizajn a jagavosť skla

Najväčší svetový výrobca kávovarov Bialetti prichádza na trh s novinkou, ktorá umožňuje nielen prípravu lahodnej a kultovej moka kávy, ale zaujme aj svojím jedinečným dizajnom a unikátnym patentovaným prevedením.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage