Produkty

Vreckový nôž Victorinox Wine Master – švajčiarsky ambasádor dychberúceho dizajnu

15. 4. 2019

Múzeum najprestížnejšieho dizajnového ocenenia Red Dot Design v Singapure zahrnulo vreckový nôž Victorinox Wine Master do špeciálnej výstavy nazvanej „Ľudská povaha“, ako aj do svojej permanentnej kolekcie. Ako švajčiarsky ambasádor inovatívnej dizajnovej excelencie si našiel náš unikátny kúsok miesto v špičkovej spoločnosti – vedľa najlepších svetových výrobkov.

Každý rok porota zložená z uznávaných expertov vyberá príklady jedinečného dizajnu v oblastiach produktového dizajnu, dizajnového konceptu a komunikačného dizajnu, kde odovzdáva najvyššie medzinárodné kvalitatívne ocenenie za inovatívny dizajn – Red Dot Award. Súťaž je najväčšia svojho druhu na svete a podmieňuje tiež, ktoré produkty si zabezpečia miesto v múzeu.

Viac informácií sa dozviete priamo na stránkach vreckového noža Wine Master, ktorý je dostupný v orechovom i olivovom prevedení. 

Múzeum Red Dot Dizajn v Singapure

 

 


späť na Novinky
AdHoc aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
29. 4. 2019

Súťaž o dizajnové návrhy novej limitovanej edície Victorinox Classic 2020 už začala a zapojiť sa môžete každý

Victorinox a dizajnová platforma jovoto sa spojili už po 9. raz, aby svetlo sveta uzrela ďalšia limitovaná edícia Classic 2020. Súťaž oficiálne začala 26. apríla 2019 a súťažného návrhy je možné posielať do 31. mája 2019.

viac »
15. 4. 2019

Vreckový nôž Victorinox Wine Master – švajčiarsky ambasádor dychberúceho dizajnu

Múzeum najprestížnejšieho dizajnového ocenenia Red Dot Design v Singapure zahrnulo vreckový nôž Victorinox Wine Master do špeciálnej výstavy nazvanej „Ľudská povaha", ako aj do svojej permanentnej kolekcie.

viac »
13. 3. 2019

Tradičný moka kávovar, ktorý pripraví neodolateľné espresso s krémou - to je novinka Bialetti Brikka R

Pokiaľ si chcete vychutnať nezameniteľnú kávu z moka kávovaru alebo takzvaného koťoga a máte radi neodolateľnú krému na vrchu, je pre Vás novinka z dielne Bialetti tým ideálnym riešením.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage