Produkty

Vreckový nôž Victorinox Wine Master – švajčiarsky ambasádor dychberúceho dizajnu

15. 4. 2019

Múzeum najprestížnejšieho dizajnového ocenenia Red Dot Design v Singapure zahrnulo vreckový nôž Victorinox Wine Master do špeciálnej výstavy nazvanej „Ľudská povaha“, ako aj do svojej permanentnej kolekcie. Ako švajčiarsky ambasádor inovatívnej dizajnovej excelencie si našiel náš unikátny kúsok miesto v špičkovej spoločnosti – vedľa najlepších svetových výrobkov.

Každý rok porota zložená z uznávaných expertov vyberá príklady jedinečného dizajnu v oblastiach produktového dizajnu, dizajnového konceptu a komunikačného dizajnu, kde odovzdáva najvyššie medzinárodné kvalitatívne ocenenie za inovatívny dizajn – Red Dot Award. Súťaž je najväčšia svojho druhu na svete a podmieňuje tiež, ktoré produkty si zabezpečia miesto v múzeu.

Viac informácií sa dozviete priamo na stránkach vreckového noža Wine Master, ktorý je dostupný v orechovom i olivovom prevedení. 

Múzeum Red Dot Dizajn v Singapure

 

 


späť na Novinky
AdHoc aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
15. 11. 2019

Talianska ikona Bialetti pripravila exkluzívnu limitovanú edíciu pri príležitosti 100. výročia svojho vzniku

Všetko sa začalo pred 100 rokmi v Taliansku, kde svetlo sveta uzreli prvé hliníkové kávovary Bialetti, tzv. koťogá. Taliansky výrobca sa rozhodol pri príležitosti svojho výročia vzdať hold Mekke kávy – Etiópii.

viac »
18. 9. 2019

Absolútna novinka vo svete kávy z dielne Bialetti dokonale kombinuje minimalistický dizajn a jagavosť skla

Najväčší svetový výrobca kávovarov Bialetti prichádza na trh s novinkou, ktorá umožňuje nielen prípravu lahodnej a kultovej moka kávy, ale zaujme aj svojím jedinečným dizajnom a unikátnym patentovaným prevedením.

viac »
29. 4. 2019

Súťaž o návrhy novej limitovanej edície Victorinox Classic 2020 už začala a zapojiť sa môžete každý

Victorinox a dizajnová platforma jovoto sa spojili už po 9. raz, aby svetlo sveta uzrela ďalšia limitovaná edícia Classic 2020. Súťaž oficiálne začala 26. apríla 2019 a súťažného návrhy je možné posielať do 31. mája 2019.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage