Produkty

Vreckový nôž Victorinox Wine Master – švajčiarsky ambasádor dychberúceho dizajnu

15. 4. 2019

Múzeum najprestížnejšieho dizajnového ocenenia Red Dot Design v Singapure zahrnulo vreckový nôž Victorinox Wine Master do špeciálnej výstavy nazvanej „Ľudská povaha“, ako aj do svojej permanentnej kolekcie. Ako švajčiarsky ambasádor inovatívnej dizajnovej excelencie si našiel náš unikátny kúsok miesto v špičkovej spoločnosti – vedľa najlepších svetových výrobkov.

Každý rok porota zložená z uznávaných expertov vyberá príklady jedinečného dizajnu v oblastiach produktového dizajnu, dizajnového konceptu a komunikačného dizajnu, kde odovzdáva najvyššie medzinárodné kvalitatívne ocenenie za inovatívny dizajn – Red Dot Award. Súťaž je najväčšia svojho druhu na svete a podmieňuje tiež, ktoré produkty si zabezpečia miesto v múzeu.

Viac informácií sa dozviete priamo na stránkach vreckového noža Wine Master, ktorý je dostupný v orechovom i olivovom prevedení. 

Múzeum Red Dot Dizajn v Singapure

 

 


späť na Novinky
AdHoc aeternum alessi bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos smeg tk troika vacuvin vatiri victorinox weber
20. 4. 2020

V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme materiálne podporili Seniorcentrum Staré Mesto

Aktuálna situácia si vyžaduje poskytnutie pomoci tým, ktorí ju potrebujú. Seniorcentrum Staré Mesto na Podjavorinskej ulici v Bratislave, kde sa objavil prípad nákazy chorobou Covid-19, sme podporili darovaním respirátorov.

viac »
23. 3. 2020

Bialetti podporuje svojou kolekciou Moka Express neziskovú organizáciu Oceana v boji proti znečisteniu oceánov

Najväčší svetový výrobca moka kávovarov Bialetti sa pridáva po boku zodpovedných spoločností a svetových hviezd do boja proti znečisťovaniu oceánov a to používaním produktov Bialetti či využitím použitej kávy môžete i Vy.

viac »
16. 3. 2020

V našej vzorkovni a predajnom centre Vás žiaľ až do odvolania nebudeme môcť z preventívnych dôvodov privítať

Aj keď naše predajné centrum a vzorkovňa nebudú z dôvodu nariadení ústredných orgánov štátnej správy otvorené pre verejnosť, náš zákaznícky servis je štandardne dostupný telefonicky či online.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage