Produkty

Vreckový nôž Victorinox Wine Master získal prestížne ocenenie Red Dot Design Award 2018

19. 7. 2018

Vreckový nôž Victorinox Wine Master 0.9701.63 s orechovými črienkamiTradičná švajčiarska značka Victorinox opätovne získala preslávenú cenu Red Dot Design Award v kategórii produktového dizajnu a produktových inovácií 2018. Medzi ocenené produkty patria dva druhy vreckových nožov, nová kolekcia kuchynských nožov Swiss Modern a tri batohy v segmente Batožiny a cestovných kufrov.

Victorinox je celosvetovo známy vďaka červeným vreckovým nožom. Okrem vreckových nožov, kuchynských nožov do domácnosti i na profesionálne účely patria do portfólia tiež batožina, hodinky a parfémy. Pri navrhovaní nových produktov sa vždy kladie dôraz na kľúčové hodnoty značky, ktorými sú inovácie, kvalita, ikonický dizajn a funkčnosť. Výsledkom je, že spoločnosť pokračuje vo vyvíjaní ozajstných inovácií, ktoré sa prispôsobujú potrebám zákazníkov. 

Red Dot Design Award je medzinárodnou dizajnovou súťažou. Po dobu viac ako 60 rokov je toto ocenenie poskytované produktom, ktorá nastavujú nové štandardy v oblasti inovácií, kvality spracovania, funkčnosti a ekologického aspektu. Spoločnosť a trh ho vnímajú ako celosvetovo najvýznamnejšie ocenenie a červená pečať kvality má vo všetkých kútoch punc prestížneho uznania za mimoriadny dizajn.

Vreckový nôž Victorinox Wine Master 0.9701.64 s olivovými črienkamiV posledných získali produkty Victorinox toto ocenenie hneď niekoľko krát. Nebolo vnímané iba ako odlišovací nástroj od iných produktov, ale tiež ako motivácia v pokračovaní vývoju výrobkov, ktoré sú ušité na mieru potrebám zákazníkov a súčasne upútajú inovatívnosťou, dizajnom a funkčnosťou.

Ocenenia za rok 2018 sú toho potvrdením a to hneď šesťnásobným, vrátane vreckových nožov Wine Master a Jetsetter@work, novej kolekcie kuchynských nožov Swiss Modern a z portfólia cestovnej batožiny a kufrov za batoh Rath z kolekcie Architecture Urban a dvoch biznisových batohov z kolekcie Altmont Professional.

Oba modely exkluzívnych vreckových nožov Wine Master nájdete aj na našej stránke, či už v orechovom alebo olivovom prevedení.


späť na Novinky
AdHoc aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
13. 11. 2018

Náš internetový obchod sa po prvý krát zúčastní populárnej akcie "Dni dopravy zdarma"

Od 13. do 15. novembra 2018 budú naši zákazníci môcť v rámci populárnej kampane Dni dopravy zdarma nakúpiť v našom internetovom obchode už od 15 EUR s doručením kuriérom DPD zdarma.

viac »
19. 7. 2018

Vreckový nôž Victorinox Wine Master získal prestížne ocenenie Red Dot Design Award 2018

Kvalitné víno si zaslúži otvárať ho s nástrojom, ktorý bol zhotovený precízne a dokonalo. Victorinox Wine Master v prevedení z orechového alebo olivového dreva je ozajstnou lahôdkou pre každého milovníka vína.

viac »
1. 5. 2018

V novej limitovanej edícii Victorinox Classic 2018 inšpirovali kreatívcov rôzne miesta a kúty sveta

Victorinox spustil 7. ročník súťaže o dizajn limitovanej edície Classic a po prvý krát dostali súťažiaci zadanie: Miesta sveta. Do hlasovania bolo prihlásených celkovo 878 návrhov a verejnosť tak mala z čoho vyberať.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage