Produkty

Vreckový nôž Victorinox Wine Master získal prestížne ocenenie Red Dot Design Award 2018

19. 7. 2018

Vreckový nôž Victorinox Wine Master 0.9701.63 s orechovými črienkamiTradičná švajčiarska značka Victorinox opätovne získala preslávenú cenu Red Dot Design Award v kategórii produktového dizajnu a produktových inovácií 2018. Medzi ocenené produkty patria dva druhy vreckových nožov, nová kolekcia kuchynských nožov Swiss Modern a tri batohy v segmente Batožiny a cestovných kufrov.

Victorinox je celosvetovo známy vďaka červeným vreckovým nožom. Okrem vreckových nožov, kuchynských nožov do domácnosti i na profesionálne účely patria do portfólia tiež batožina, hodinky a parfémy. Pri navrhovaní nových produktov sa vždy kladie dôraz na kľúčové hodnoty značky, ktorými sú inovácie, kvalita, ikonický dizajn a funkčnosť. Výsledkom je, že spoločnosť pokračuje vo vyvíjaní ozajstných inovácií, ktoré sa prispôsobujú potrebám zákazníkov. 

Red Dot Design Award je medzinárodnou dizajnovou súťažou. Po dobu viac ako 60 rokov je toto ocenenie poskytované produktom, ktorá nastavujú nové štandardy v oblasti inovácií, kvality spracovania, funkčnosti a ekologického aspektu. Spoločnosť a trh ho vnímajú ako celosvetovo najvýznamnejšie ocenenie a červená pečať kvality má vo všetkých kútoch punc prestížneho uznania za mimoriadny dizajn.

Vreckový nôž Victorinox Wine Master 0.9701.64 s olivovými črienkamiV posledných získali produkty Victorinox toto ocenenie hneď niekoľko krát. Nebolo vnímané iba ako odlišovací nástroj od iných produktov, ale tiež ako motivácia v pokračovaní vývoju výrobkov, ktoré sú ušité na mieru potrebám zákazníkov a súčasne upútajú inovatívnosťou, dizajnom a funkčnosťou.

Ocenenia za rok 2018 sú toho potvrdením a to hneď šesťnásobným, vrátane vreckových nožov Wine Master a Jetsetter@work, novej kolekcie kuchynských nožov Swiss Modern a z portfólia cestovnej batožiny a kufrov za batoh Rath z kolekcie Architecture Urban a dvoch biznisových batohov z kolekcie Altmont Professional.

Oba modely exkluzívnych vreckových nožov Wine Master nájdete aj na našej stránke, či už v orechovom alebo olivovom prevedení.


späť na Novinky
AdHoc aeternum bialetti funbbq giostyle hans kniebes kesper kitchen aid kuchen welten maisonforine mori peugeot silampos tk troika vacuvin vatiri victorinox
29. 4. 2019

Súťaž o dizajnové návrhy novej limitovanej edície Victorinox Classic 2020 už začala a zapojiť sa môžete každý

Victorinox a dizajnová platforma jovoto sa spojili už po 9. raz, aby svetlo sveta uzrela ďalšia limitovaná edícia Classic 2020. Súťaž oficiálne začala 26. apríla 2019 a súťažného návrhy je možné posielať do 31. mája 2019.

viac »
15. 4. 2019

Vreckový nôž Victorinox Wine Master – švajčiarsky ambasádor dychberúceho dizajnu

Múzeum najprestížnejšieho dizajnového ocenenia Red Dot Design v Singapure zahrnulo vreckový nôž Victorinox Wine Master do špeciálnej výstavy nazvanej „Ľudská povaha", ako aj do svojej permanentnej kolekcie.

viac »
13. 3. 2019

Tradičný moka kávovar, ktorý pripraví neodolateľné espresso s krémou - to je novinka Bialetti Brikka R

Pokiaľ si chcete vychutnať nezameniteľnú kávu z moka kávovaru alebo takzvaného koťoga a máte radi neodolateľnú krému na vrchu, je pre Vás novinka z dielne Bialetti tým ideálnym riešením.

viac »

Prihlásenie do newslettera

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu.

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage