Aktuálna informácia o dostupnosti výrobkov KitchenAid, ktorá bola ovplyvnená pandémiou koronakrízy

20. 4. 2021

U kuchynských robotov je predbežné očakávané naskladnenie na centrálny európsky sklad uvedené výrobcom na 39. kalendárny týždeň tohto roku, avšak podľa priebežných informácií ide o orientačný termín, ktorý je neustále aktualizovaný a posúvaný. Situácia je zo strany výrobcu oficiálne odôvodnená tým, že nie sú dostupné materiály na výrobu jednotlivých komponentov, samotné náhradné diely a podstatnú časť problému tvorí tiež situácia v námornej logistike, ktorou je tovar dovážaný do Spojených štátov a rovnako tak do Európy.

Okrem toho je ďalším faktorom tiež zavedenie covidových opatrení a s tým súvisiaci nedostatok pracovnej sily v štáte Ohio. Žiaľ, v dôsledku všetkých týchto faktorov sa plynulosť dodávok absolútne porušila. Potešujúcou správou je, že situácia sa u niektorých iných výrobkov zlepšila a o aktuálnej situácii sa môžete informovať na našej stránke alebo prostredníctvom kontaktného formuláru. 

Snažíme sa pre Vás zabezpečiť maximum dostupného tovaru, aby boli objednávky vykryté čo najviac. Dúfame, že situácia sa bude už len zlepšovať a budeme vedieť vyhovieť všetkým objednávkam. Ďakujeme za Vašu priazeň a prajeme veľa zdaru v kuchyni.


Späť
20. 4. 2021

Aktuálna informácia o dostupnosti výrobkov KitchenAid, ktorá bola ovplyvnená pandémiou koronakrízy

Radi by sme touto cestou informovali o aktuálnej situácii dodávok značky KitchenAid vzhľadom na to, že dostupnosť je u niektorých položiek veľmi obmedzená, respektíve nie sú dostupné vôbec. Kriticky sú na tom najmä kuchynské roboty.

viac »
24. 2. 2021

Victorinox získal hodnotením slovenských spotrebiteľov a komisie expertov ocenenie Superbrands 2021

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov udelila značke Victorinox cenu Slovak Superbrands Award 2021. Šiesty rok po sebe sme sa tak zaradili do skupiny elitných značiek, ktoré symbolizujú úspešný rozvoj a zvyšovanie hodnoty.

viac »
20. 4. 2020

V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme materiálne podporili Seniorcentrum Staré Mesto

Aktuálna situácia si vyžaduje poskytnutie pomoci tým, ktorí ju potrebujú. Seniorcentrum Staré Mesto na Podjavorinskej ulici v Bratislave, kde sa objavil prípad nákazy chorobou Covid-19, sme podporili darovaním respirátorov.

viac »

Prihlásenie do newslettra

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage