Ďakujeme všetkým našim zákazníkom za dôveru a možnosť byť tým najlepším partnerom v kuchyni už 30 rokov

2. 10. 2023

Dovoľte nám preniesť Vás v čase do roku 1993, kedy boli čerstvo položené základy Slovenskej republiky a začala sa formovať naša novovzniknutá spoločnosť. Slováci sa stali samostatnými a začali žiť svoj vlastný život s bežnými starosťami i radosťami. Bez ohľadu na to, ktoré z nich prevládali, historicky sa riešili v našich rodinách spoločne a miestom, ktoré bolo na tento účel ako stvorené a tvorilo základný kameň domácnosti, bola kuchyňa. Či už veľká alebo malá, kuchyňa je tým priestorom, kde sa pripravuje jedlo, ktoré poháňa telá, mysle a duše rodín a priateľov po celom svete.

Kuchyňa, to nie je len tichý a pasívny priestor, práve naopak, je plná života, vôni, textúr a v našich podmienkach tiež prirodzeným miestom na vyjadrenie spoločenských názorov, politických presvedčení či hodnotení športových výkonov, na ktoré máme v závislosti od ročného obdobia a aktuálneho diania vždy niekoľko expertov v každej domácnosti a panuje v nej sloboda prejavu i sloboda chutí. 

V roku 1993 sa preto náš patrón, Bohumil Slezák rozhodol, že do slovenských kuchýň vstúpime aj my. Je to nesmierne dôležitá úloha, pretože vytvárať podmienky správneho fungovania toho „srdca domácností“ nesie so sebou aj mimoriadnu zodpovednosť, ale sme presvedčení, že sme sa jej chopili statočne. Ba čo viac, z kuchýň sme sa dostali do záhrad, k tráveniu voľného času a prežívame s Vami prostredníctvom našich produktov toho čoraz viacej.

Nič z toho, by sa nám však nepodarilo bez toho, aby ste nám dali svoju dôveru. A to je dôvod, prečo sa Vám za ňu chceme poďakovať pri príležitosti nášho 30. výročia, ktoré má svoje jubileum presne dnes. Bez ohľadu na to, či tak bolo od počiatku alebo len nedávno, sme radi, že sme naladení na rovnakú vlnu a máme spoločnú reč, alebo „tematicky“ spoločnú chuť.

V mene našej ROSLERovskej rodiny Vám preto ďakujeme za všetko, čo sme spoločne prežili a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.


Späť
16. 10. 2023

Dva veľké symboly Made in Italy štýlu sa spojili za účelom oslavy tradičného talianskeho kávového rituálu

Bialetti a Dolce&Gabbana spoločne oslavujú tradičný taliansky kávový rituál. Moka Express v exkluzívnej edícii Dolce&Gabbana vzdáva postu umeleckému remeslu, krajine a jedinečným farbám Sicílie.

viac »
5. 10. 2023

Na podujatí Superbrands Tribute Event 2023 sme si prevzali ako Victorinox Slovensko prestížne ocenenie

Program oceňovania najlepších značiek Superbrands predstavil v rámci galavečera Superbrands Tribute Event niektoré z ocenených značiek pre ročník 2023, medzi ktorými opäť nechýbal ani Victorinox Slovensko.

viac »
2. 10. 2023

Ďakujeme všetkým našim zákazníkom za dôveru a možnosť byť tým najlepším partnerom v kuchyni už 30 rokov

Je pre nás nesmiernym potešením, že sa Vám môžeme prihovoriť v tento výnimočný dátum. Možno Vám na prvý pohľad nepríde nápadný a v pamäti budete márne hľadať jeho význam, ale verte mi, že pre nás pamätný je.

viac »

Prihlásenie do newslettra

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage