Ďakujeme všetkým našim zákazníkom za dôveru a možnosť byť tým najlepším partnerom v kuchyni už 30 rokov

2. 10. 2023

Dovoľte nám preniesť Vás v čase do roku 1993, kedy boli čerstvo položené základy Slovenskej republiky a začala sa formovať naša novovzniknutá spoločnosť. Slováci sa stali samostatnými a začali žiť svoj vlastný život s bežnými starosťami i radosťami. Bez ohľadu na to, ktoré z nich prevládali, historicky sa riešili v našich rodinách spoločne a miestom, ktoré bolo na tento účel ako stvorené a tvorilo základný kameň domácnosti, bola kuchyňa. Či už veľká alebo malá, kuchyňa je tým priestorom, kde sa pripravuje jedlo, ktoré poháňa telá, mysle a duše rodín a priateľov po celom svete.

Kuchyňa, to nie je len tichý a pasívny priestor, práve naopak, je plná života, vôni, textúr a v našich podmienkach tiež prirodzeným miestom na vyjadrenie spoločenských názorov, politických presvedčení či hodnotení športových výkonov, na ktoré máme v závislosti od ročného obdobia a aktuálneho diania vždy niekoľko expertov v každej domácnosti a panuje v nej sloboda prejavu i sloboda chutí. 

V roku 1993 sa preto náš patrón, Bohumil Slezák rozhodol, že do slovenských kuchýň vstúpime aj my. Je to nesmierne dôležitá úloha, pretože vytvárať podmienky správneho fungovania toho „srdca domácností“ nesie so sebou aj mimoriadnu zodpovednosť, ale sme presvedčení, že sme sa jej chopili statočne. Ba čo viac, z kuchýň sme sa dostali do záhrad, k tráveniu voľného času a prežívame s Vami prostredníctvom našich produktov toho čoraz viacej.

Nič z toho, by sa nám však nepodarilo bez toho, aby ste nám dali svoju dôveru. A to je dôvod, prečo sa Vám za ňu chceme poďakovať pri príležitosti nášho 30. výročia, ktoré má svoje jubileum presne dnes. Bez ohľadu na to, či tak bolo od počiatku alebo len nedávno, sme radi, že sme naladení na rovnakú vlnu a máme spoločnú reč, alebo „tematicky“ spoločnú chuť.

V mene našej ROSLERovskej rodiny Vám preto ďakujeme za všetko, čo sme spoločne prežili a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.


Späť
4. 7. 2024

Novinka v našom sortimente - trojvrstvový riad Silampos Supreme Professional a Supreme Essence

Mať prémiový produkt je viac ako varenie, je to zážitok, ktorý vás vedie k tomu, aby ste sa stali šéfkuchárom vo svojej vlastnej kuchyni. Ak patríte k najnáročnejším spotrebiteľom, Supreme Professional a Supreme Essence sú tu pre vás. 

viac »
27. 6. 2024

Využite príležitosť vyskúšať kávu s tradičnou a nezameniteľnou chuťou i arómou z moka kávovaru

Ak ešte nepoznáte legendárnu kávu z "koťoga" alebo presnejšie povedané moka kávovaru, príďte na ochutnávku a prezentáciu Bialetti do predajne Cafepoint v OC Nivy dňa 28. júna 2024 a ochutnajte jej nezameniteľnú chuť. 

viac »
31. 1. 2024

Victorinox získal hodnotením slovenských spotrebiteľov a komisie expertov ocenenie Superbrands 2024

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov udelila značke Victorinox cenu Slovak Superbrands Award 2024. Ôsmy krát sme sa tak zaradili do skupiny elitných značiek, ktoré symbolizujú úspešný rozvoj a zvyšovanie hodnoty.

viac »

Prihlásenie do newslettra

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage