Do nášho portfólia sme zahrnuli nemeckú značku Graef, ktorá je od roku 1921 ikonou automatizovaného krájania

3. 10. 2022

Profesionálne priemyselné krájače stroje sa v Arnsbergu vyrábali už predtým, ako si našli svoju cestu do rodinných kuchýň. Ako sa tento nápad však vôbec zrodil? Na začiatku päťdesiatych rokov sa bratia Graefovci na veľtrhu rozprávali s obchodným zástupcom a zašli tak ďaleko, že pre neho zhotovili prototyp domáceho nárezového stroja. Aj keď tento prototyp nebol prijatý a zaplatený, ich snaha bola odmenená niečím oveľa lepším: zrodeným univerzálneho krájača do domácnosti. Segmentu, v ktorom je Graef absolútnym lídrom na trhu.

Ak sa obzrieme späť, roky produkcie priemyselných krájačov boli obrovskou výhodou, pretože boli vyrábané čo najefektívnejšie a najodolnejšie. Vysokokvalitné materiály, dizajnová flexibilita a dôraz na maximálny výkon - to všetko sú atribúty, ktoré vyniesli značku Graef na vrchol. Postrehy a spätná väzba z profesionálneho segmentu sa stále používa na rozvoj všestrannosti a prispôsobovanie sa potrebám zákazníkov. Bez ohľadu na to, či sa používajú v jednočlennej domácnosti s malým dostupným priestorom, veľkých rodinách s hektickým spôsobom života alebo sofistikovaných kuchyniach, rodina univerzálnych krájačov je tak rôznorodá, ako jej užívatelia, ktorí ju používajú každý deň. A práve tieto poznatky a skúsenosti sa potom následne využívajú tiež v prospech profesionálneho segmentu, čím sa vytvára harmonická symbióza medzi oboma svetmi.

Elektrické krájače Graef sa stále vyrábajú v Arnsbergu. Všetky individuálne diely sa ručne montujú vo fabrike vzdialenej len niekoľko stoviek metrov od centrály spoločnosti. Každý pracovný krok je presne naplánovaný a všetky stroje pred opustením výrobného závodu prechádzajú usilovnými a zručnými rukami - to je záruka kvality Graef.


Späť
31. 1. 2024

Victorinox získal hodnotením slovenských spotrebiteľov a komisie expertov ocenenie Superbrands 2024

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov udelila značke Victorinox cenu Slovak Superbrands Award 2024. Ôsmy krát sme sa tak zaradili do skupiny elitných značiek, ktoré symbolizujú úspešný rozvoj a zvyšovanie hodnoty.

viac »
16. 10. 2023

Dva veľké symboly Made in Italy štýlu sa spojili za účelom oslavy tradičného talianskeho kávového rituálu

Bialetti a Dolce&Gabbana spoločne oslavujú tradičný taliansky kávový rituál. Moka Express v exkluzívnej edícii Dolce&Gabbana vzdáva postu umeleckému remeslu, krajine a jedinečným farbám Sicílie.

viac »
5. 10. 2023

Na podujatí Superbrands Tribute Event 2023 sme si prevzali ako Victorinox Slovensko prestížne ocenenie

Program oceňovania najlepších značiek Superbrands predstavil v rámci galavečera Superbrands Tribute Event niektoré z ocenených značiek pre ročník 2023, medzi ktorými opäť nechýbal ani Victorinox Slovensko.

viac »

Prihlásenie do newslettra

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage