Dva veľké symboly Made in Italy štýlu sa spojili za účelom oslavy tradičného talianskeho kávového rituálu

16. 10. 2023

Bialetti a Dolce&Gabbana spoločne oslavujú taliansky kávový rituál. Kávovar Moka Express, vytvorený v roku 1933 na základe nápadu Alfonsa Bialettiho, bol vždy nespornou ikonou talianskeho štýlu. Dnes sa v exkluzívnej edícii Dolce&Gabbana stáva Moka Express poctou umeleckému remeslu, krajine a jedinečným farbám Sicílie tak, že obnovuje dekoratívne motívy sicílskeho povozu: folklórneho prvku ostrova, ktorý so svojimi tradíciami bol vždy v srdci estetiky Dolce&Gabbana. Moka Express Bialetti Dolce&Gabbana premení kávový rituál na oslavu štýlu a zdvojnásobí tak talianske potešenie.   

 

Taliansko-sť

Dva veľké symboly Made in Italy štýlu sa spojili za účelom vytvorenia jedinečného a exkluzívneho produktu: Moka Express Bialetti Dolce&Gabbana. Ikonický Moka Express kávovar, ktorý premenil umenie prípravy kávy na taliansku tradíciu tvorenú vôňami a zmyslami, umocňuje teraz krása prvkov inšpirovaných dekorom Sicílskeho povozu. V skutočnosti je Sicília so svojimi jedinečnými výhľadmi, chuťami a farbami zdrojom inšpirácie pre značku Dolce&Gabbana od samého začiatku.

 

Kreativita

Folklórne prvky ostrova, ako je aj spomínaný Sicílsky povoz ťahaný koňmi, boli vždy jadrom estetického štýlu produkcie Dolce&Gabbana, pretože tieto dekoratívne motívy šikovne preniesli do svojich odevov, doplnkov a teraz aj do originálneho kávovaru Moka Express Bialetti. A tak, ako každý outfit Dolce&Gabbana skrýva tajomstvá remeselnej zručnosti, v ktorom ruky odborníkov vytvárajú jedinečnosť, tak aj každý kávovar Moka Express Bialetti nesie svoj vlastný príbeh kvality, tradície, inovácie a predovšetkým vášne.

 

Túto výnimočnú kolekciu si môžete zakúpiť exkluzívne v pobočkách Cafepoint v NC Vivo, Avion, Nivy a Aupark, prípadne prostredníctvom e-shopu na www.cafepoint.sk.


Späť
31. 1. 2024

Victorinox získal hodnotením slovenských spotrebiteľov a komisie expertov ocenenie Superbrands 2024

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov udelila značke Victorinox cenu Slovak Superbrands Award 2024. Ôsmy krát sme sa tak zaradili do skupiny elitných značiek, ktoré symbolizujú úspešný rozvoj a zvyšovanie hodnoty.

viac »
16. 10. 2023

Dva veľké symboly Made in Italy štýlu sa spojili za účelom oslavy tradičného talianskeho kávového rituálu

Bialetti a Dolce&Gabbana spoločne oslavujú tradičný taliansky kávový rituál. Moka Express v exkluzívnej edícii Dolce&Gabbana vzdáva postu umeleckému remeslu, krajine a jedinečným farbám Sicílie.

viac »
5. 10. 2023

Na podujatí Superbrands Tribute Event 2023 sme si prevzali ako Victorinox Slovensko prestížne ocenenie

Program oceňovania najlepších značiek Superbrands predstavil v rámci galavečera Superbrands Tribute Event niektoré z ocenených značiek pre ročník 2023, medzi ktorými opäť nechýbal ani Victorinox Slovensko.

viac »

Prihlásenie do newslettra

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage