Do nášho sortimentu sme zaradili mimoriadne atraktívnu novinku v podobe záster Yako&Co z Portugalska

6. 4. 2023

Autori tohto sortimentu pochádzajú z doby, v ktorej sa veci robili tak, aby vydržali. Boli pekne zhotovené a mimoriadny dôraz sa kládol na detaily. Niekto by si dokonca mohol povedať, produkt ako z čias nášho starého otca. A presne práve s touto myšlienkou sa zrodila prvá kožená zástera Yako&Co. Výrobcov to prinútilo cestovať v čase späť k hodnotným chvíľam stráveným v kruhu rodiny a priateľov. Presne k spojeniu s tými vecami, ktoré živia našu dušu. 

Práve poháňaní potrebou urobiť viacej, než venovať všetok svoj čas práci v priemyselnom odvetví, premenili svoju skúsenosť so zásterami na podnikanie. Ba viac než to - na životný štýl. Od tej chvíle Yako&Co už nebola len stará kožená zástera. Stala sa z nej pekná kolekcia z pravej prémiovej kože, vegánskej kože, látkových záster, ako aj ďalších súvisiacich produktov. Všetky sú však vyrábané s rovnakým nasadením a cieľom, ako prvotný produkt. Prispôsobené dnešným potrebám sú funkčné, krásne a kvalitne vyrobené, aby vydržali naozaj dlho. S produktmi Yako&Co na sebe budete chránený a v pohodlí, no zároveň štýlovo.


Späť
24. 5. 2023

Ďakujeme všetkým našim zákazníkom za dôveru a možnosť byť tým najlepším partnerom v kuchyni už 30 rokov

Je pre nás nesmiernym potešením, že sa Vám môžeme prihovoriť v tento výnimočný dátum. Možno Vám na prvý pohľad nepríde nápadný a v pamäti budete márne hľadať jeho význam, ale verte mi, že pre nás pamätný je.

viac »
6. 4. 2023

Do nášho sortimentu sme zaradili mimoriadne atraktívnu novinku v podobe záster Yako&Co z Portugalska

Kvalitné zástery z pravej prémiovej kože, vegánskej kože ako i v látkovom prevedení, ktoré zosobňujú ducha starých čias nielen svojim vzhľadom, ale rovnako mimoriadne precíznym zhotovením a trvácnosťou.

viac »
17. 1. 2023

Victorinox získal hodnotením slovenských spotrebiteľov a komisie expertov ocenenie Superbrands 2023

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov udelila značke Victorinox cenu Slovak Superbrands Award 2023. Ôsmy krát sme sa tak zaradili do skupiny elitných značiek, ktoré symbolizujú úspešný rozvoj a zvyšovanie hodnoty.

viac »

Prihlásenie do newslettra

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage