V našej vzorkovni a predajnom centre Vás žiaľ až do odvolania nebudeme môcť z preventívnych dôvodov privítať

16. 3. 2020

Všetci teraz čelíme náročným časom. Pandémia koronavírusom SARS CoV 2 denne ovplyvňuje životy miliónov ľudí po celom svete. 

Plne podporujeme nariadenia ústredných orgánov štátnej správy v súvislosti s maloobchodnými prevádzkami, ktoré sú určené na obmedzenie rozšírenia vírusu. Z tohto dôvodu nebude naša vzorkovňa a predajné centrum až do odvolania otvorená pre verejnosť.

Náš zákaznícky servis bude samozrejme dostupný online a rovnako sme tiež dostupní na mobilných telefónnych číslach a striedavo aj na pevnej linke, nakoľko náš sklad bude štandardne v prevádzke, aby sme vedeli realizovať zasielanie objednávok pre veľkoobchodných i maloobchodných odberateľov.

Kuriérska služba DPD i Slovenská pošta, ktoré využívame na doručovanie zásielok, nás ubezpečili, že by nemalo dochádzať k predlžovaniu lehôt ich doručovania.

V týchto náročných časoch je zdravie a bezpečnosť Vašich i našich rodín našou najväčšou prioritou. Veľmi si vážime podporu našej ROSLERovskej komunity a už teraz sa tešíme, keď vás budeme opätovne môcť privítať v našich priestoroch. 

Pokiaľ chcete ostať s nami v kontakte, všetky dôležité informácie budú samozrejme naďalej prezentované na stránke a na sociálnych sieťach.

Želáme vám veľa zdravia a do skorého videnia!

 

Váš ROSLER tím


Späť
24. 2. 2021

Victorinox získal hodnotením slovenských spotrebiteľov a komisie expertov prestížne ocenenie Superbrands 2021

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov udelila značke Victorinox cenu Slovak Superbrands Award 2021. Šiesty rok po sebe sme sa tak zaradili do skupiny elitných značiek, ktoré symbolizujú úspešný rozvoj a neustále zvyšovanie hodnoty.

viac »
20. 4. 2020

V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme materiálne podporili Seniorcentrum Staré Mesto

Aktuálna situácia si vyžaduje poskytnutie pomoci tým, ktorí ju potrebujú. Seniorcentrum Staré Mesto na Podjavorinskej ulici v Bratislave, kde sa objavil prípad nákazy chorobou Covid-19, sme podporili darovaním respirátorov.

viac »
23. 3. 2020

Bialetti podporuje svojou kolekciou Moka Express neziskovú organizáciu Oceana v boji proti znečisteniu oceánov

Najväčší svetový výrobca moka kávovarov Bialetti sa pridáva po boku zodpovedných spoločností a svetových hviezd do boja proti znečisťovaniu oceánov a to používaním produktov Bialetti či využitím použitej kávy môžete i Vy.

viac »

Prihlásenie do newslettra

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage