V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme materiálne podporili Seniorcentrum Staré Mesto

20. 4. 2020

Pandémia koronavírusu a hrozba ochorenia Covid-19 sa nás dotkli mimoriadne intenzívne a nečakane. Ovplyvňujú náš každodenný život a je dôležité, aby sme ostali v týchto ťažkých dobách súdržní a pomáhali tam, kde je to potrebné.   

Seniorcentrum Staré Mesto sa stará o občanov v zariadení na Podjavorinskej ulici č. 6 v Bratislave formou denného stacionáru a zariadenia pre seniorov. V jeseni života im poskytuje starostlivosť a opateru, na ktorú sú často krát odkázaní. Po zistení, že jeden z členov personálu bol pozitívne testovaný na ochorenie Covid-19 a zavedení mimoriadnych opatrení sme sa s centrom skontaktovali a ponúkli našu pomoc. Keďže trpeli nedostatkom respirátorov, darovali sme im 100 kusov respirátorov v polomaskovom prevedení a priebežne zisťujeme, či môžeme z našej strany pomôcť i ďalej.

 


Späť
20. 4. 2021

Aktuálna informácia o dostupnosti výrobkov KitchenAid, ktorá bola ovplyvnená pandémiou koronakrízy

Radi by sme touto cestou informovali o aktuálnej situácii dodávok značky KitchenAid vzhľadom na to, že dostupnosť je u niektorých položiek veľmi obmedzená, respektíve nie sú dostupné vôbec. Kriticky sú na tom najmä kuchynské roboty.

viac »
24. 2. 2021

Victorinox získal hodnotením slovenských spotrebiteľov a komisie expertov ocenenie Superbrands 2021

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov udelila značke Victorinox cenu Slovak Superbrands Award 2021. Šiesty rok po sebe sme sa tak zaradili do skupiny elitných značiek, ktoré symbolizujú úspešný rozvoj a zvyšovanie hodnoty.

viac »
20. 4. 2020

V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme materiálne podporili Seniorcentrum Staré Mesto

Aktuálna situácia si vyžaduje poskytnutie pomoci tým, ktorí ju potrebujú. Seniorcentrum Staré Mesto na Podjavorinskej ulici v Bratislave, kde sa objavil prípad nákazy chorobou Covid-19, sme podporili darovaním respirátorov.

viac »

Prihlásenie do newslettra

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage