V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme materiálne podporili Seniorcentrum Staré Mesto

20. 4. 2020

Pandémia koronavírusu a hrozba ochorenia Covid-19 sa nás dotkli mimoriadne intenzívne a nečakane. Ovplyvňujú náš každodenný život a je dôležité, aby sme ostali v týchto ťažkých dobách súdržní a pomáhali tam, kde je to potrebné.   

Seniorcentrum Staré Mesto sa stará o občanov v zariadení na Podjavorinskej ulici č. 6 v Bratislave formou denného stacionáru a zariadenia pre seniorov. V jeseni života im poskytuje starostlivosť a opateru, na ktorú sú často krát odkázaní. Po zistení, že jeden z členov personálu bol pozitívne testovaný na ochorenie Covid-19 a zavedení mimoriadnych opatrení sme sa s centrom skontaktovali a ponúkli našu pomoc. Keďže trpeli nedostatkom respirátorov, darovali sme im 100 kusov respirátorov v polomaskovom prevedení a priebežne zisťujeme, či môžeme z našej strany pomôcť i ďalej.

 


Späť
16. 5. 2022

Victorinox na najväčšom veľtrhu mäso-spracovateľského a proteínovo-alternatívneho priemyslu IFFA 2022

Na najväčšom odbornom svetovom veľtrhu "Technology for meat and alternative proteins" IFFA 2022 v nemeckom Frankfurte sme sa ako jeden z popredných dodávateľov stretli aj s našimi slovenskými priemyslovými zákazníkmi.

viac »
5. 5. 2022

Victorinox získal hodnotením slovenských spotrebiteľov a komisie expertov ocenenie Superbrands 2022

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov udelila značke Victorinox cenu Slovak Superbrands Award 2022. Siedmy krát sme sa tak zaradili do skupiny elitných značiek, ktoré symbolizujú úspešný rozvoj a zvyšovanie hodnoty.

viac »
4. 3. 2022

V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme podporili Humanitárnu pomoc Ukrajine

Po vojenskom napadnutí Ukrajiny sme sa zapojili do jednej z najväčších materiálnych zbierok na Slovensku, ktorá prebieha pod záštitou iniciatívy Misia - osobnosti kuriérmi a Kultúrnych zariadení Petržalky.

viac »

Prihlásenie do newslettra

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage