V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme podporili Humanitárnu pomoc Ukrajine

4. 3. 2022
Vojenský konflikt v bezprostredne blízkom regióne sa nás dotkol mimoriadne intenzívne a nečakane. S ohľadom na potrebu súdržnosti a aktívnej pomoci sme sa rozhodli podporiť humanitárny program "Zbierka pre Ukrajinu", ktorý sa organizuje pod záštitou iniciatívy Misia - osobnosti kuriérmi a Kultúrnymi zariadeniami Petržalky, pričom zbierky sa konajú v Dome kultúry Zrkadlový háj v Bratislavskej Petržalke, kde je možné priniesť predmety a tovary, ktorých je momentálne vo vojne zmietanom regióne nedostatok a tieto sú následne, aktuálne v týždňovej frekvencii, distribuované na Ukrajinu. Keďže výrazné výpadky boli aj v komodite káva, darovali sme na humanitárne účely 174 balení kávy Bialetti, pričom veríme, že aj našou troškou prispejeme k zmierneniu následkov.

Späť
16. 5. 2022

Victorinox na najväčšom veľtrhu mäso-spracovateľského a proteínovo-alternatívneho priemyslu IFFA 2022

Na najväčšom odbornom svetovom veľtrhu "Technology for meat and alternative proteins" IFFA 2022 v nemeckom Frankfurte sme sa ako jeden z popredných dodávateľov stretli aj s našimi slovenskými priemyslovými zákazníkmi.

viac »
5. 5. 2022

Victorinox získal hodnotením slovenských spotrebiteľov a komisie expertov ocenenie Superbrands 2022

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov udelila značke Victorinox cenu Slovak Superbrands Award 2022. Siedmy krát sme sa tak zaradili do skupiny elitných značiek, ktoré symbolizujú úspešný rozvoj a zvyšovanie hodnoty.

viac »
4. 3. 2022

V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme podporili Humanitárnu pomoc Ukrajine

Po vojenskom napadnutí Ukrajiny sme sa zapojili do jednej z najväčších materiálnych zbierok na Slovensku, ktorá prebieha pod záštitou iniciatívy Misia - osobnosti kuriérmi a Kultúrnych zariadení Petržalky.

viac »

Prihlásenie do newslettra

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage