V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme podporili Humanitárnu pomoc Ukrajine

4. 3. 2022
Vojenský konflikt v bezprostredne blízkom regióne sa nás dotkol mimoriadne intenzívne a nečakane. S ohľadom na potrebu súdržnosti a aktívnej pomoci sme sa rozhodli podporiť humanitárny program "Zbierka pre Ukrajinu", ktorý sa organizuje pod záštitou iniciatívy Misia - osobnosti kuriérmi a Kultúrnymi zariadeniami Petržalky, pričom zbierky sa konajú v Dome kultúry Zrkadlový háj v Bratislavskej Petržalke, kde je možné priniesť predmety a tovary, ktorých je momentálne vo vojne zmietanom regióne nedostatok a tieto sú následne, aktuálne v týždňovej frekvencii, distribuované na Ukrajinu. Keďže výrazné výpadky boli aj v komodite káva, darovali sme na humanitárne účely 174 balení kávy Bialetti, pričom veríme, že aj našou troškou prispejeme k zmierneniu následkov.

Späť
10. 11. 2022

Svetový fond na ochranu prírody WWF spúšťa projekt Marsicano Bear 2x50 a jeho hlavným partnerom je Bialetti

V talianskej oblasti Abruzzo žije jeden z najvzácnejších druhov medveďa na svete. Medveď hnedý marsicanus je však na pokraji vyhynutia a WWF spoločne s Bialetti spúšťaju od roku 2023 kampaň na zdvojnásobenie jeho populácie.

viac »
14. 10. 2022

Na podujatí Superbrands Tribute Event 2022 sme si prevzali ako Victorinox Slovensko prestížne ocenenie

Program oceňovania najlepších značiek Superbrands predstavil v rámci galavečera Superbrands Tribute Event niektoré z ocenených značiek pre ročník 2022, medzi ktorými opäť nechýbal ani Victorinox Slovensko.

viac »
3. 10. 2022

Do nášho portfólia sme zahrnuli nemeckú značku Graef, ktorá je od roku 1921 ikonou automatizovaného krájania

Všetky nárezové stroje Graef sú stále konštruované vo fabrike v nemeckom meste Arnsberg, kde je každý krok precízne naplánovaný a realizovaný skúsenými rukami odborníkov, čo je zárukou kvality.

viac »

Prihlásenie do newslettra

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage