V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme podporili Humanitárnu pomoc Ukrajine

4. 3. 2022
Vojenský konflikt v bezprostredne blízkom regióne sa nás dotkol mimoriadne intenzívne a nečakane. S ohľadom na potrebu súdržnosti a aktívnej pomoci sme sa rozhodli podporiť humanitárny program "Zbierka pre Ukrajinu", ktorý sa organizuje pod záštitou iniciatívy Misia - osobnosti kuriérmi a Kultúrnymi zariadeniami Petržalky, pričom zbierky sa konajú v Dome kultúry Zrkadlový háj v Bratislavskej Petržalke, kde je možné priniesť predmety a tovary, ktorých je momentálne vo vojne zmietanom regióne nedostatok a tieto sú následne, aktuálne v týždňovej frekvencii, distribuované na Ukrajinu. Keďže výrazné výpadky boli aj v komodite káva, darovali sme na humanitárne účely 174 balení kávy Bialetti, pričom veríme, že aj našou troškou prispejeme k zmierneniu následkov.

Späť
16. 10. 2023

Dva veľké symboly Made in Italy štýlu sa spojili za účelom oslavy tradičného talianskeho kávového rituálu

Bialetti a Dolce&Gabbana spoločne oslavujú tradičný taliansky kávový rituál. Moka Express v exkluzívnej edícii Dolce&Gabbana vzdáva postu umeleckému remeslu, krajine a jedinečným farbám Sicílie.

viac »
5. 10. 2023

Na podujatí Superbrands Tribute Event 2023 sme si prevzali ako Victorinox Slovensko prestížne ocenenie

Program oceňovania najlepších značiek Superbrands predstavil v rámci galavečera Superbrands Tribute Event niektoré z ocenených značiek pre ročník 2023, medzi ktorými opäť nechýbal ani Victorinox Slovensko.

viac »
2. 10. 2023

Ďakujeme všetkým našim zákazníkom za dôveru a možnosť byť tým najlepším partnerom v kuchyni už 30 rokov

Je pre nás nesmiernym potešením, že sa Vám môžeme prihovoriť v tento výnimočný dátum. Možno Vám na prvý pohľad nepríde nápadný a v pamäti budete márne hľadať jeho význam, ale verte mi, že pre nás pamätný je.

viac »

Prihlásenie do newslettra

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage