Victorinox na najväčšom veľtrhu mäso-spracovateľského a proteínovo-alternatívneho priemyslu IFFA 2022

16. 5. 2022
Svetový mäso-spracovateľský a proteínový priemysel sa na obdobie od 14. do 19. mája sústredil v nemeckom Frankfurte: za účelom intenzívneho networkingu, vzhliadnuť inovácie a za účelom rozšírenia spolupráce. Udržateľná produkcia, automatizované procesy, digitalizácia vo všetkých oblastiach spracovania, balenie a predaj boli hlavnými témami, ktoré boli komunikované s odbornou verejnosťou a na tohtoročnom veľtrhu sa zúčastnilo približne 50.000 návštevníkov zo 129 krajín.

Bolo pre nás mimoriadne potešujúce, že sme sa mohli stretnúť na veľtrhu po takmer dvoch rokoch absencie aj s našimi slovenskými zákazníkmi a ukázať im všetky zaujímavé novinky, ktoré nebudú pútavé len pre priemyslových zákazníkov, ale aj pre kuchárov, kuchárskych učňov a celú oblasť HoReCa. Všetky novinky budú už čoskoro komunikované aj na našej stránke. 

 




Späť
19. 11. 2025

V rámci programu spoločenskej zodpovednosti sme tradične podporili Charitatívny Vianočný Bazár 2025

Vianočný bazár Medzinárodného klubu žien v Bratislave (IWCB) je jedným z najvýznamnejších dobročinných podujatí na Slovensku a ako vždy si budete môcť v stánku Švajčiarskej ambasády zakúpiť aj produkty Victorinox.

viac »
14. 11. 2025

17. november si bude naša spoločnosť naďalej pripomínať dňom pracovného voľna

Napriek zmene legislatívy si chceme aj naďalej uctiť tento mimoriadne dôležitý deň našich moderných dejín - deň, bez ktorého by sme v roku 1989 nezískali slobodu a nemohli tu pre Vás dnes byť.

viac »
18. 9. 2025

Kuchynský riad pre modernú domácnosť musí spĺňať všetky očakávania modernej rodiny

Varenie môže byť radosťou, ak máte po ruke kvalitný kuchynský riad. Moderné panvice, odolné polievkové misy či praktické tlakové hrnce šetria čas aj energiu a zároveň zaručia perfektné výsledky.

viac »

Prihlásenie do newslettra

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage