Využite príležitosť vyskúšať kávu s tradičnou a nezameniteľnou chuťou i arómou z moka kávovaru

27. 6. 2024

"Veríme v naše zdroje, v tradíciu jedinečného miesta, akým Taliansko je, so všetkými jeho hodnotami, kultúrou a nenapodobiteľnou krásou. Všetky naše produkty sú toho výsledkom". 

Od svojho vzniku v roku 1919 získala značka Bialetti celosvetový úspech práve vďaka tomuto krédu. Históriu Bialetti nájdete v každom produkte: dokonalej kombinácii kvality a každodenného používania, funkčného dizajnu a vysoko emocionálneho vplyvu, ktorý sa stal skutočnou ikonou talianskej tradície. V roku 1933, keď Alfonso Bialetti vynašiel Moka Express, prvý moka kávovar na svete, vznikol z tejto jeho intuície neopakovateľný príbeh Bialetti a ochranná známka, ktorá zmenila umenie prípravy kávy vo veľmi jednoduchom a prirodzenom postupe, ktorý sa stal nevyhnutnosťou v každej talianskej domácnosti. Za viac ako 100 rokov spoločnosť Bialetti prenáša hodnoty svoje tradície prostredníctvom vôní, farieb a chutí, ktoré rozprávajú príbeh o domove, každodenných zvykoch a pohostinnosti. Mimoriadny dôraz kladie na dizajn, starostlivosť o detaily a to všetko je sústredené v kuchyni, kde sa tak koncentruje vášeň, skúsenosť a spoľahlivosť. Vďaka Bialetti sme sa stali svedkami jedinečného momentu v čase, v ktorom sa začala rozvíjať kávová kultúra, do sveta sa rozšírila originalita a inovatívnosť, ktoré spôsobili revolúciu v potešení z prípravy kávy, ktorá pokračuje vďaka odbornosti vo vývoji a obnove produktov dodnes. 

Bialetti je absolútnym svetovým lídrom a skúsenosti spoločne s voľou pridávať hodnotu a krásu každodennému životu v kuchyni z neho robia celosvetovú ikonu. Pokiaľ ste ešte nemali tú možnosť ochutnať kávu z moka kávovaru, prepáčte, "koťoga", príďte navštíviť pobočku Cafepoint do obchodného centra Nivy dňa 28. júna 2024, kde počas otváracích hodín bude prebiehať prezentácia jednotlivých typov moka kávovarov a rôznych typov kávy Bialetti. Tešíme sa na stretnutie!


Späť
4. 7. 2024

Novinka v našom sortimente - trojvrstvový riad Silampos Supreme Professional a Supreme Essence

Mať prémiový produkt je viac ako varenie, je to zážitok, ktorý vás vedie k tomu, aby ste sa stali šéfkuchárom vo svojej vlastnej kuchyni. Ak patríte k najnáročnejším spotrebiteľom, Supreme Professional a Supreme Essence sú tu pre vás. 

viac »
27. 6. 2024

Využite príležitosť vyskúšať kávu s tradičnou a nezameniteľnou chuťou i arómou z moka kávovaru

Ak ešte nepoznáte legendárnu kávu z "koťoga" alebo presnejšie povedané moka kávovaru, príďte na ochutnávku a prezentáciu Bialetti do predajne Cafepoint v OC Nivy dňa 28. júna 2024 a ochutnajte jej nezameniteľnú chuť. 

viac »
31. 1. 2024

Victorinox získal hodnotením slovenských spotrebiteľov a komisie expertov ocenenie Superbrands 2024

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov udelila značke Victorinox cenu Slovak Superbrands Award 2024. Ôsmy krát sme sa tak zaradili do skupiny elitných značiek, ktoré symbolizujú úspešný rozvoj a zvyšovanie hodnoty.

viac »

Prihlásenie do newslettra

Chcete byť informovaný o novinkách a výhodných ponukách?
Prihláste sa k odoberaniu

Akceptujeme platbu kartami:

cardpayimage